Nezapomeňte, již tento týden se koná 13. ročník veletrhu Dřevostavby souběžně s veletrhem …

Rubrika: Market

Veletrhy se konají souběžně na Výstavišti Praha – Holešovice v termínu 1. – 4. 2. 2018. Společná témata: Komfort bydlení a Komfort vytápění.

 Veletrh DŘEVOSTAVBY 2018 – nekompromisně s dobou

Čtyři výstavní dny budou nabité vším, co s dřevem a kvalitními dřevostavbami souvisí.

Od hřebíku po úvěr

Výhodou Veletrhu nesporně je, že si můžete různé nabízené typy dřevostaveb doslova osahat, promluvit si s jejich výrobci, a dokonce si domluvit na místě i stavbu domu či výrobu doplňků dle přání a na míru. Najdete tu kromě dřevostavbařů také dodavatele střech, stínící techniky či dodavatele inteligentního ovládání domů, špičkových oken, dveří, podlah či softwaru, nářadí, nástrojů, strojů, všeho pro komfort na zahradě atd. Najdete tu také řadu přednášek a konzultací, které vám při rozhodování pomohou. A pokud se rozhodnete, je tu i možnost „posledního hřebíčku“ – tedy vyřešit nejvýhodnější financování dřevostaveb přímo na místě.

Veletrh MODERNÍ VYTÁPĚNÍ 2018 – moderně topit, chladit i regulovat

To vše včetně nejnovějších trendů v oblasti klasického, moderního a alternativního vytápění, nabídne 13. ročník veletrhu.

Veletrh Moderní vytápění 2018 je již tradičně zaměřený na nejnovější technologie. Stále rostoucí počet vystavovatelů nabízí klasické zdroje v modernizovaném pojetí a alternativní zdroje nahrazující klasiku a možnostmi kombinací a vzájemného spřažení. Již od roku 2020 vejdou v platnost přísnější ekologické normy ve stavebnictví. Bude možné stavět budovy pouze s tzv. téměř nulovou spotřebou energie anebo domy pasivní. Toto rozhodnutí znamená i výzvu v mnoha směrech ve vytápění budov. Volba spotřebičů pro téměř nulový či pasivní dům už nebude jen otázkou maximálního výkonu při minimálních nákladech, ale optimálního výkonu, flexibility a kompatibility s ostatními složkami inteligentního domu. Řadu atraktivních novinek nabídnou firmy zvučných jmen, zastupujících široké spektrum technologických směrů.

UMĚNÍ DŘEVA 2018

Výstava Umění dřeva představuje tento přírodní materiál, využívaný od pradávna, v mnoha různých pojetích: uměleckém a designovém, řemeslném, historickém i mytologickém.

Komerční prezentace

Nezapomeňte, již tento týden se koná 13. ročník veletrhu Dřevostavby souběžně s veletrhem …