U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

Ten hledá to a ten zas tohle…

Kategorie: Zajímavosti | Autor:

Místní Zlaté stránky do každé chaty a chalupy

Kdo ve vsi nejlépe opravuje zatékající střechy? Který řezník v okolí je nejlepší na domácí zabíjačku? Kde sehnat nejlevnější dřevo do krbu? To se každý správný chatař a chalupář dozví od dobrých sousedů a v místním hostinci.

Nastávají však situace, kdy ani ta nejlepší venkovská tichá pošta nepomůže anebo problém zkrátka už tzv. hoří. Pak zůstává nejlepším pomocníkem při hledání té správné služby, řemeslníka či obchodu telefonní seznam. A tím nejúplnějším a nejpodrobnějším jsou v České republice Zlaté stránky – oficiální telefonní seznam. Mezi lidmi, kteří pravidelně odjíždějí o víkendech a na dovolenou na své chaty a chalupy, jsou rok od roku populárnější Místní Zlaté stránky, přinášející nejpotřebnější informace z okresů a regionů. Z přehledně řazených rubrik Místních Zlatých stránek se dozvíte, kde hledat nejbližšího pokrývače, kde zakoupíte stavební materiály, zahradní techniku nebo nářadí, ale i další praktické informace, bez kterých se správný český chatař a chalupář neobejde. V těchto týdnech se k zákazníkům dostávají Místní Zlaté stránky v okresech Benešov, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Nymburk, Příbram a Rakovník. Majitelé účastnických stanic v uvedených okresech je dostávají zdarma. Jistě však přijdou vhod, a to za cenu přímo lidovou – 50 korun, desetitisícům majitelů chat a chalup z hlavního města i blízkého okolí, kteří mají ve zmiňovaných lokalitách své druhé domovy.

Místní Zlaté stránky jsou k dostání na všech dodávacích poštách a v prodejnách Telepoint Partner. Podrobné informace najdete na internetové adrese www.mediatel.cz a na bezplatné telefonní lince 08001 08001. Zakoupit je můžete – stejně jako Zlaté stránky všech krajů a všechny Místní Zlaté stránky i dalších 34 okresů České republiky – přímo ve firemní prodejně MEDIATELU v Thámově ulici 137/16, 186 00 Praha 8. Tel.: 02/21 80 73 50. E-mail: prodej@zlatestranky.cz. Prodej je možný v hotovosti, na fakturu i na dobírku.

Ten hledá to a ten zas tohle…