Sváteční porcelán

Po celý rok je mnoho událostí, kdy se hodí oprášit sváteční porcelánový servis. Mezi takové příležitosti určitě patří oslavy konce roku i vítání toho nového. Ale klidně mezi ně můžete zařadit i každý všední den. Byla by přeci škoda, nechávat si ty nejkrásnější kousky zavřené v kredenci. A pokud zrovna uvažujete o tom pořídit si nové krásné stolní nádobí, máme pro vás několik tipů.

 

Čistě bílé, elegantní a jednoduché stolní nádobí La Classica Nuova

 

Například kolekce La Classica Nuova od značky Villeroy & Boch je čistě bílá, elegantně jednoduchá a na rozdíl od servisů, které se dědí po prarodičích, ji lze mýt v myčce a používat v mikrovlnné troubě.

 

La Classica Contura na silvestrovském stole

 

O něco okázalejší je kolekce Gray Pearl, která je také bílá, ale navíc s jemným stříbrným zdobením. Pokud dáváte přednost teplejším tónům jako je béžová a zlatá, podívejte se na kolekci Ivoire nebo La Classica Contura. A i když na nich každý den nebudete podávat vývar s knedlíčky a svíčkovou s domácím knedlíkem, užít si u jídla alespoň pár minut jen pro sebe nebo pro své blízké určitě stojí za to. Všechny sváteční kolekce najdete v obchodním domě Kotva v Praze, kde sídlí prodejna Villeroy & Boch.

 

 

TEXT: REDAKCE
FOTO: VILLEROY & BOCH

Sváteční porcelán