Smart Home xComfort – Pohodlí pro Vaši chatu a chalupu

Rubrika: Market

Vlastníte nebo stavíte chatu či chalupu a řešíte, jak zajistit regulaci vytápění, bezpečnost a mít možnost vše sledovat na dálku z vašeho mobilu? Řešením je systém xComfort pro chytré elektroinstalace, umožňující vám monitorovat a ovládat na dálku vaši chatu nebo chalupu. xComfort se postará o regulaci vytápění, ovládání osvětlení a žaluzií, klimatizace, ovládání garážových vrat či bazénu, který už nikdy nebude zelený, protože jste zapomněli zapnout čerpadlo, a navíc se postará o optimalizaci spotřeby energií. Systém xComfort od společnosti Eaton nabízí flexibilní řešení, ať už jde o stávají chatu či chalupu, byt či dům anebo se teprve chystáte ke stavbě.

Řešení individuálních potřeb

Vaši chytrou elektroinstalaci můžete postavit na bezdrátových sadách Go Wireless a následně ji kdykoli doplnit chytrou jednotkou xComfort Bridge pro ovládání ze smartphonu anebo nasadit komplexní řešení pro celý objekt. Návrh a realizaci komplexního řešení pro Vaši chatu včetně bezpečnostních funkcí a připojení např. bezpečnostních kamer zajistí proškolení partneři xComfort, stačí si jen vybrat.

Hotové řešení Go Wireless – „Zapoj & ovládej“

Pro ty, kteří zapomínají zhasínat a vypínat např. kuchyňské spotřebiče při odchodu z domova přináší snadné řešení. S chytrým odchodovým tlačítkem centrálně zhasnete všechna světla v domě, vypnete vybrané spotřebiče a v klidu odcházíte s pocitem, že vaše chata je v bezpečí. Potřebujete další vypínač a nechcete uklízet nepořádek? Přáli byste si centrální vypínač pro světla, zásuvky nebo rolety? Nebo vypínač v blízkosti vany? Všechna tato vaše přání splní náš systém Go Wireless. Naprogramované sady Go Wireless nabízejí připravené řešení pro jednoduché aplikace a jejich instalaci zvládne prakticky kdokoli s oprávněním pro elektroinstalace. Pokud se vám večer nechce vstávat z křesla abyste upravili intenzitu osvětlení a chtěli byste mít možnost si definovat světelné scény k vytvoření unikátní atmosféry a nálady, pak je pro vás ideální řešení xComfort Bridge. Jde o jednoduchou a uživatelsky přívětivou ovládací jednotku nejen pro chytré osvětlení. Pro komfortní ovládání si vytvoříte tematické scény jako např. „Příchod“, „Odchod“, „Sledování televize“, „Večeře“ apod.

Komplexní řešení pro váš nový domov

Pokud teprve stavíte chatu či modernizujete chalupu a přemýšlíte, jak regulovat topení, ovládat světla a žaluzie, pak zvolte ověřený bezdrátový systém xComfort. Umožní vám rozmístění vypínačů až po instalaci nábytku. V kombinaci se Smart Managerem budete mít vše pod palcem v jedné aplikaci. Seznamte se se systémem xComfort a kontaktujte naše partnery pro přípravu cenové kalkulace.

Komerční prezentace

Smart Home xComfort – Pohodlí pro Vaši chatu a chalupu

Zajímavé