Udělejte své chalupě webové stránky a začněte ji pronajímat

Rubrika: Market

Co Čech, to chalupář. A kdo chalupu nemá, rád si ji pronajme. Mnohdy i pokud chalupu vlastní. Vždyť vyjet si někam po českých a moravských krajích a bydlet v hezké pronajaté chalupě je ideální dovolenou pro rodiny s dětmi, pro partu přátel, kolegy z práce, ale klidněji jen pro pár, který si chce užít trochu romantiky a nepotřebuje k tomu zrovna přeplněné přímořské letovisko. Pronajali byste rádi svoji chalupu a hezky na tom vydělali? Běžná inzerce na internetu určitě nestačí. Optimální je pro svoji chalupu a nabídku pronájmu vybudovat informační webové stránky.


Vaše chalupa si zaslouží vlastní webovou vizitku

Přesněji parádní webovou prezentaci. Představíte na ní možnosti ubytování i stravování. Pochlubíte se vybavením chalupy a různými benefity jako možností půjčit si kola, lyže, zahrát si na zahradě ruské kuželky, grilovat, zaplavat si v bazénu nebo v blízkém rybníku. Vše lze doplnit fotografiemi exteriéru chalupy, pokojů, vybavení i blízkého okolí. Potenciální zájemce budou zajímat i turistické atrakce v okolí chalupy nebo různé přírodní zajímavosti. Ideální je přidat kalendář s volnými termíny, ceník ubytování a samozřejmě objednávkový formulář nebo kontakt pro e-mailovou či telefonní rezervaci. To vše lze umístit na web vaší chalupy. Potřebujete tedy webové stránky na míru.

Webové stránky vás nemusí stát jednu výplatu. Hravě je zvládnete vytvořit svépomocí

Nemáte zkušenosti s tvorbou webovek, ale víte, že to rozhodně není levné? Nevzdávejte to. Tvorba webových stránek je dnes snadná i pro naprosté amatéry a laiky. Díky webové aplikaci Saywebpage.com si dokážete stránky pro svoji chalupu vytvořit i vy.

Úžasně jednoduchý princip tvorby stránek využívají soukromníci i firmy. Tady je například ukázka webové stránky brněnského Grand Hotel Město. Web pro vaši chalupu nepotřebuje nic více a nic méně. Přesně v tomto duchu bude zajímavý pro potenciální zájemce o pronájem chalupy, ale i snadný pro vytvoření.

Pojďte si vytvořit stránky své chalupy

Zajímá vás, jak vytvořit web a kolik to stojí? Webové stránky se díky Saywebpage.com tvoří velice snadno. Pojďte si to hned zdarma zkusit. Stačí do sytému zadat svůj e-mail a získáte přístupové údaje do perfektně předpřipravené aplikace, kde můžete okamžitě začít s tvorbou stránek své chalupy. K dispozici budete mít detailní, ale velice snadno pochopitelný návod. Díky tomuto průvodci zjistíte veškeré možnosti tohoto online systému tvorby webových stránek a naučíte se je aplikovat pro svoji potřebu.

Web si můžete celý seskládat ještě dříve, než zaplatíte malý poplatek za měsíční provozování webových stránek. Záleží jen na vás, kdy jej spustíte a odkdy začnete za provoz stránek platit nízký měsíční paušál. Měsíc editace máte totiž zdarma.

Svůj web máte samozřejmě možnost kdykoliv upravovat a doplňovat. Opět je vše velice snadné, rychlé a rovněž zcela intuitivní.

Kolik mne budou webové stránky na Saywebpage.com stát?

Podle balíčku, který si zvolíte, je to od 99 Kč za měsíc. Optimální volnou je balíček Standard za 189 Kč měsíčně, kde máte v ceně doménu, použití vlastí domény, hosting 2000 MB, pět e-mailových schránek, formuláře, možnost napojení na statistiky Google Analytics a váš web bude samozřejmě bez reklam.

Webové stránky i kompletně na klíč

Máte se svojí chalupou velké plány a chcete mít stránky, jak se říká „tip-ťop“? Pokud vám nevadí menší investice, Saywebpage.com pro vás stránky připraví i komplet na míru. S profesionálním designem a až šesti sekcemi. Aktuálně je na výrobu webových stránek sezónní akce a můžete je mít zcela bez práce, rychle a profesionálně za jednorázovou platbu 3900 Kč.

Proč si pořídit webové stránky své chalupy, ale i jiné, na Saywebpage?

· Budou běžet na vaší vlastní doméně.
· Snadno si je vytvoříte svépomocí i bez technických či grafických znalostí.
· Levný měsíční provoz.
· Stránky se rychle načítají, což milují vyhledávače i uživatelé stránek.
· Dostáváte všechny nástroje potřebné pro tvorbu stránek – včetně šablon.
· Webovky jste schopni rozjet i do 10 minut.
· Systém je SEO friendly, takže se máte šanci dostat na přední pozice ve vyhledávačích.
· Vaše webové stránky budou přístupné a správně optimalizované pro všechna zařízení: počítač, mobil i tablet.

 

 

Komerční prezentace

Udělejte své chalupě webové stránky a začněte ji pronajímat