Zahradní dekorace

Rubrika: Market

Milujete přírodní materiály? Dřevo, kámen, pískovec? Nás baví hlavně český pískovec pro svou jedinečnou kresbu a možnosti, které nabízí pro výrobu výjimečných originálních výrobků.

Mezi oblíbené zahradní dekorace z pískovce patří velké pískovcové květináče, pískovcové zahradní sochy, osazovací kameny, pískovcový kámen na skalku, nášlapné kameny, šlapáky a další výrobky na zakázku. Každý takový kus se stane skutečným a věčným originálem na Vaší zahradě, který Vám bude dělat radost při každém pohledu na něj.

Sochy na zahradu, sošky andělů, kamenný betlém a sochy zvířat

Pro nadšence nejen rozlehlých zahrad, zámeckých parků, ale i malých útulných zahrad a zákoutí jsou zajímavou dekorací zahradní sochy nebo sošky zvířat. Velikost těchto pískovcových soch je od malých soch zvířat, přes sochy andělů až po velké sochy, například socha svatého Josefa, panny Marie, sochy Buddhy atd.

Pro dobu vánočních svátků jsou vhodné vánoční sošky a vánoční betlémy. Velký vánoční betlém z pískovce s 10-ti postavičkami o výšce 27 cm je možné dle své fantazie naaranžovat a umístit jak do interiéru tak do exteriéru.

Truhlíky, kamenná koryta a velké venkovní květináče z pískovce

Kamenné truhlíky z přírodního pískovce nebo velká kamenná koryta společně s velkými venkovními květináči Vám poskytnou mnoho prostoru pro vaše květiny, vřesy a dřeviny. Navíc díky masivnímu materiálu z pískovce ochrání kořenový bal před vysycháním i v případě horkých letních dnů.

Další velmi žádanou variantou jsou kamenné květináče a kamenná koryta z umělého pískovce. Kvalitní umělý pískovec je skvělým materiálem pro náhradu za přírodní pískovec, a to nejen z hlediska ceny. Umělý pískovec je možné totiž opatřit již při výrobě přísadami, které zabraňují nasákavosti, a tím zvyšují životnost a pevnost těchto kamenných výrobků a zahradních dekorací.

Tato kamenná koryta a pískovcové květináče mají pěknou probarvenou kresbu a přírodní reliéf povrchu a jsou proto vhodnou alternativou k dražším květináčům z přírodního pískovce.

Nášlapné kameny a šlapáky z pískovce

Kamenné nášlapy do zahrady jako nášlapné kameny do trávníku jsou vyrobeny z přírodního pískovce.

Zahradní šlapáky z přírodního pískovce Vám zároveň poskytnou kouzlo přírodního kamene, který je věčný a krásný. Dalším typem šlapáků jsou kamenné šlapáky ze žuly. Tyto žulové šlapáky se perfektně hodí pro japonské zahrady.

Kamenné šlapáky a nášlapné kameny z kamene Vám:

  • pomohou vytvořit romantická zákoutí a cestičky
  • dovolí i po dešti projít se po zahradě a nešlápnout tak do promočené půdy
  • přinesou do každé zahrady další prvek, který budete mít rádi.

Zahradní umyvadla a zahradní fontány

Zahradní fontány nebo zahradní kašny i venkovní zahradní umyvadlo na zeď jsou vyrobeny z umělého kamene, umělého pískovce v ČR. Venkovní zahradní fontány do zahrady jsou krásným doplňkem, který se zcela jistě stane dominantou pro Vaši zahradu.
Zajímavou možností je i venkovní zahradní umyvadlo na zeď nebo volně stojící určené přímo na umístění do zahrady.

Text, obrázky: www.ZahradniDekorace.com
Kontakt: info@zahradnidekorace.com, +420 734 449 449

Komerční prezentace

Zahradní dekorace

Zajímavé