Na chalupě navařeno jako od maminky

Rubrika: Market

Čas strávený na chatě či chalupě je vzácný a málokomu se chce trávit ho u plotny přípravou složitých receptů. Dobré jídlo si po práci či výletě na chalupě dokážeme náležitě vychutnat. Jídla EXPRES MENU splňují tyto dva hlavní požadavky chatařů a chalupářů. Balíček s pokrmem stačí pouze otevřít, ohřát a servírovat, přitom ale díky speciální technologii konzervace a ruční práci kuchařů v Podkrkonoší chutná jako právě uvařená delikatesa.

Jídla jsou konzervována patentovanou metodou kontinuálního tepelného procesu CTP, který se dá velmi zjednodušeně přirovnat k domácímu zavařování, kde je výsledkem kvalitní trvanlivý kompot, který se dá dlouhodobě uchovat při pokojové teplotě do +30°C. Pokrmy mají tříletou dobu spotřeby, pokud vám tedy svíčková ve skříňce zapadne, bez obav si ji na ní můžete pochutnat příští rok. Krátkodobě balení vydrží i vyšší teplotu, třeba právě během cesty na chatu.

Jídlo je již kompletně dokončené, nemusí se do něho nic přidávat, je proto ideálním způsobem stravování na chatu pro celou rodinu. Při přípravě jídel nejsou používány žádné chemické přísady ani konzervanty, jídla jsou vyrobena pouze z prvotřídních čerstvých surovin od regionálních dodavatelů.

Všechny produkty EXPRES MENU jsou výsledkem ruční práce kuchařů a jejich spolupracovníků, kteří připravují každý výrobek s velkou odpovědností, osobním nasazením a láskou. Tento proces pak z výsledného produktu dělá zdravé a chutné jídlo.

V sortimentu EXPRES MENU najdete polévky, jednoporcová i dvouporcová jídla, přílohy, ovocné kaše, masa i směsi na zdravé pečení. Novinkou je KOMPLET MENU, kde je ve dvoukomorové misce kompletní jídlo i s přílohou, které se dá jednoduše za 3 minuty ohřát v mikrovlnce a sníst. Vybírejte na www.expresmenu.cz.

Komerční prezentace

Uložit

Uložit

Na chalupě navařeno jako od maminky