Slaďte klozet s bidetem

V sérii Olymp Deep (Jika) lze vybírat ze stojícího, závěsného a kombiklozetu. Všechny přitom potěší nejen moderním tvarem, do detailu dotaženým sladěním jednotlivých prvků, ale především minimální spotřebou vody. Na malý splach si klozety Olymp Deep vystačí se 3 litry vody, na velký potřebují 4,5 litru.

 

 

Samostatně stojící a závěsná podoba klozetu Jika Olymp Deep je vybavena uzavřeným splachovacím okruhem, jenž zaručuje rovnoměrnější opláchnutí mísy. Klasický kombiklozet nabízí splachování tradiční – otevřené. Všechny tři toalety splachují ve velmi úsporném režimu, potřebují jen 3/ 4,5 litru, což umožní vícečlenné rodině ušetřit významnou částku za spotřebu vody.  Toalety zaujmou hranatějším tvarem, avšak s oblinami místo rohů. V koupelně tak nepůsobí rušivě, harmonicky doplňují umyvadla a nábytkovou řadu Olymp Deep, lze je však bezpečně odlišit od jiných řad toalet.

 

 

Kapotované, tedy zcela skryté, odpady u všech tří toalet nejenže pomáhají doladit vizuální stránku klozetu, ale také podstatně usnadňují údržbu wc. Protože je jejich zadní stěna napevno přisazena ke zdi, podlahu kolem lze jednoduše vytřít.  Klozety Jika Olymp Deep jsou vybaveny tenkým, ale pevným duraplastovým sedátkem buď s klasickým poklopem, nebo s poklopem se zpomalovacím mechanismem Slowclose. Závěsný klozet Jika Olymp Deep disponuje šířkou 36,5 cm a hloubkou 53 cm a lze ho pořídit za cenu od 3675 Kč (vč. DPH). Samostatně stojící klozet s šířkou 36 cm a hloubkou 54 cm je možné zakoupit od 5486 Kč (vč. DPH). V případě kombiklozetu je na výběr z toalety s vodorovným nebo svislým odpadem.  Kombiklozet Jika Olymp Deep lze zakoupit spolu se sedátkem s mechanismem Slowclose  od 5959 Kč vč. DPH.

Celou sérii doplňují bidety v totožném stylu. Bidety Jika Olymp Deep, opět plně kapotované, lze pořídit jako samostatně stojící nebo závěsný. Závěsný bidet s šířkou 36 cm a hloubkou 53 cm lze pořídit od 3 314 Kč (vč. DPH), samostatně stojící bidet s šířkou 36 cm a hloubkou 54 cm od 2 684 Kč (vč. DPH).

 

TEXT: REDAKCE
FOTO: JIKA

Slaďte klozet s bidetem