Silná příklepová vrtačky s konstantní elektronikou

Rubrika: Market

Silná příklepová vrtačky s konstantní elektronikou EVP 13 H-2C.

Hlavním znakem této osvědčené a u českých zákazníků velmi oblíbené vrtačky je mnohostranné použití při vrtání do tvrdých nebo měkkých materiálů. Navíc, jak je u strojů značky NAREX obvyklé, vyniká i v dalších uživatelsky důležitých vlastnostech, ke kterým zejména patří dlouhá životnost a vysoká spolehlivost.

Konstrukce příklepové vrtačky EVP 13 H-2C je totiž provedena výhradně z kvalitních dílů
a materiálů, což u této cenové kategorie na trhu není příliš obvyklé. Mimořádné užitné vlastnosti například stroji dodává přesná hliníková převodová skříň. Díky ní je motor mnohem stabilnější, výkonnější i lépe chlazený. Také proto velmi dobře snáší i dlouhodobé vysoké pracovní zatížení. Významným přínosem pro celkovou kvalitu je i průběžné vylepšování určitých technických detailů na základě systematického sběru praktických zkušeností zejména českých uživatelů, kterému NAREX věnuje tradičně značnou pozornost.

Konstantní elektronika vrtačky EVP 13 H-2C umožňuje vhodné nastavení otáček podle druhu materiálu a typu použitého nástroje. Pomocí dvourychlostní převodovky lze zvolit optimální otáčky pro vrtání měkkých či tvrdých materiálů, šroubování nebo řezání závitů. Plynulý rozběh na spínači slouží k bodově přesnému navrtávání, zubové sklíčidlo s kvalitním stiskem a dotažením zase k bezproblémovému příklepovému vrtání. Narex vrtačku dodává se zubovým sklíčidlem, s dorazovou tyčí pro nastavení hloubky vrtání, s přídavným držadlem SOFTGRIP.


Technická data vrtačky EVP 13 H-2C

  • Příkon: 1 100 W
  • Průměr vrtání v oceli / hliníku / zdivu / dřevě: 16 / 24 / 45 / 24 mm
  • Otáčky naprázdno (1. / 2. rychlost): 0-1 000 / 0-2 800 min-1
  • Údery naprázdno (1. / 2. rychlost): 0-20 000 / 0-56 000 min-1
  • Max. utahovací moment (1. / 2. rychlost): 65 / 22,5 Nm*
  • Rozsah sklíčidla: 1,5-13 mm
  • Průměr upínacího krku: 43 mm
  • Závit na vřetenu: 1/2“-20 UNF
  • Hmotnost: 2,6 kg

*moment blokování je elektronicky omezen

Příklepovou vrtačku EVP 13 H-2C lze v rámci vánoční akční nabídky zakoupit s bluetooth rádiopřehrávačem BT 01 v hodnotě 990 Kč zcela ZDARMA nebo s praktickou 61dílnou sadou šroubovacích bitů a ořechů s ráčnou ERGO-NX 61-Tool Box. Doporučená prodejní cena modelu EVP 13 H-2C je 5 300 Kč včetně DPH.

Více u specializovaných prodejců nebo na www.narex.cz/akce

 

 

Komerční prezentace

Silná příklepová vrtačky s konstantní elektronikou