Šetrné a komfortní vytápění

Vytápění domu či bytu patří nesporně k největším „žroutům“ našich peněženek. Přitom každý požaduje od svého topného systému co nejmenší spotřebu energie, ale současně co největší komfort.

 

Ten přináší zejména možnost programování a elektronické řízení celého procesu. Dnešní trend jasně hovoří pro digitalizaci systému, neboť ta umožňuje nejpřesnější a také nejspolehlivější řízení, které se pak promítá v celkové nízké spotřebě energie. Z tohoto pohledu patří elektrické podlahové vytápění k nejlépe ovladatelným systémům, takže jeho řízení je přesné, rychlé, efektivní a přináší uživateli nemalé úspory v podobě šetření energií. Navíc vše lze ovládat z jednoho místa.

 

Značka DEVI se stala synonymem spolehlivého elektrického podlahového vytápění. Topné systémy DEVI lze aplikovat jak u nových, tak starých podlah bez ohledu na typ podlahové krytiny. Nabídka DEVI zahrnuje nejen topné kabely, ale také topné rohože, jejichž instalace je velmi jednoduchá a zvládne ji prakticky každý. Celý systém vytápění lze samozřejmě regulovat pomocí moderních a inteligentních termostatů různé kategorie včetně možnosti bezdrátového ovládání.

Elektrické systémy podlahového vytápění DEVI jsou v prvé řadě úsporné a ekologické. Uplatní se jak u novostaveb, tak u rekonstrukcí starších domů i bytů. Svým pojetím splňují základní požadavky pro použití v nízkoenergetických domech a dřevostavbách.

Více na www.devi.cz

 

 

Šetrné a komfortní vytápění