Relax venku a přece doma

Pomalu se začínáme připravovat na příjemné relaxování venku. Zahradní sezónu zahajujeme stylovým venkovním nábytkem a praktickými pomocníky pro výsadbu, díky kterým se balkón, terasa či zahrada promění v nejútulnější místo na světě. Stěhujeme se prostě ven.

 

Připravte se včas na jaro!

 

Křeslo lounge s podnožkou
Nábytek z textilního výpletu propojuje moderní design s nejlepší kvalitou pro exteriéry. Materiál je trvanlivý a nabízí i bez polštářů pohodlné sezení. Díky odolnosti vůči UV záření a povětrnostním vlivům může rychle schnoucí výplet zůstat venku po celý rok. Konstrukce křesla je ocelová. Podnožka se dá zasunout pod křeslo a tím šetří místo. V nabídce je v tmavě šedém a žlutém provedení. Cena za sadu 6 790 Kč.

 

Křeslo lounge s podnožkou

 

Zahradní lavice s květinovými truhlíky
Lavice má nastavitelný sklon opěradla. Je z impregnovaného vůči povětrnostním podmínkám odolného smrkového masivu. Truhlíky jsou vyloženy perforovanou fólií, každý měří 43 × 76,5 × 43 cm. Celkové rozměry lavice jsou 182 × 96,5 × 49 cm. Cena 3 990 Kč

 

Zahradní lavice s květinovými truhlíky

 

Rohová popínavá mříž
Mříž je vyrobena z impregnovaného vůči povětrnostním podmínkám odolného smrkového masivu. Mříž má podlahový panel, ale je nutné ji upevnit ke zdi. Rozměry rozložené mříže jsou 62 × 176 × 39,5 cm. Cena 1 790 Kč.

 

Rohová popínavá mříž

 

Zahradní křeslo
Křeslo s vysouvací podnožkou má tři extra silná polstrování, povlaky lze prát. Konstrukce má stabilní hliníkový rám, výplet je z kvalitního pletiva z polyratanu odolného proti UV záření a povětrnostním podmínkám. Velikost křesla s podnožkou je 53 × 85,5 × 142 cm. Cena 8 290 Kč.

 

Křeslo s vysouvací podnožkou

 

Sada lounge nábytku
Součástí variabilní sady je pohovka pro dvě osoby, rohová pohovka, středová pohovka a odkládací stolek. Materiál tvoří kvalitní dvojitě pletené provázkové pletivo, které je měkké, odpuzuje vodu a rychle schne. Polštáře s povlaky lze prát, jsou odolné proti UV záření. Nohy a konstrukce sady jsou z kvalitního eukalyptového dřeva certifikovaného podle FSC®. Deska stolu je z materiálu Polystone™. Rozměry pohovky pro dvě osoby jsou 129 × 74 × 70 cm, rozměry rohové pohovky jsou 70 × 74 × 70 cm, rozměry střední pohovky jsou 58 × 74 × 70 cm a rozměry stolku jsou 80 × 45 × 42 cm. Cena za sadu 29 990 Kč.

 

Sada lounge nábytku

 

Bistro stolek
Stolek lze úsporně sklapnout, a to jak desku, tak podstavec ve tvaru kříže. Stolek je odolný proti UV záření a povětrnostním podmínkám. Deska stolu je se syntetickou pryskyřicí, noha stolu je hliníková. Rozměry stolku jsou 70 × 75 × 70 cm. Cena 13 990 Kč.

 

Bistro stolek

 

Ochrana proti větru a pohledům
Je robustní a odolná proti UV záření a povětrnostním podmínkám. Rozměry plachty jsou 5 × 0,9 m. Součástí je upevňovací šňůra. Plachta je v nabídce v krémové a šedobéžové barvě. Předběžná cena 799 Kč.

 

Ochrana na balkónová zábradlí

 

Závěsné zahradní svítidlo s LED
Svítidlo je s lithium-iontovým akumulátorem s dlouhou životností. LED vydávají teplé, bílé světlo. Svítidlo o výkonu 3,4 W je z bílého plastu, jeho výška je 28 cm a spodní průměr je 25 cm. Součástí balení je nabíjecí kabel. Doba svícení je asi 8 hodin. Na výrobek je záruka tři roky. Cena 1 490 Kč.

 

Závěsné zahradní svítidlo s LED

 

Všechny produkty koupíte v e-shopu www.tchibo.cz. Zahájení prodeje je 28. února 2017, produkty lze objednávat online i přímo v obchodech.

TEXT: REDAKCE
FOTO: TCHIBO

 

Relax venku a přece doma