Pro zahradní relaxaci

I když tomu letošní Velikonoce příliš nenasvědčovaly, brzy už přijde čas jarních a letních radostí na zahradě, která by neměla sloužit jen pro práci, ale i pro odpočinek. Představujeme vám několik novinek v nabídce zahradních grilů a zahradního nábytku od společnosti Mountfield.

Lehátko Claudia z umělého ratanu

 

Gril Major Black na dřevěné uhlí
Gril na dřevěné uhlí je unikátní svým patentovaným systémem Quick Start a Quick Stop pro rychlé a snadné zapálení i uhašení. Rošt je možné nastavit do čtyř poloh, gril je vybaven chromovanou ohřívací mřížkou. Elegantní černá barva grilu Major Black se vyjímá v  prostoru jakékoli zahrady. Na tomto grilu připravíte steaky, špízy, zeleninu či ovoce až pro osm lidí najednou.
Uhelný gril Major Black je vhodný na každou zahradu pro ty, kdo milují tradiční vůni dřevěného uhlí a přirozenou eleganci černé barvy.
CENA: 3 280,- Kč

 

Plynový gril Phoenix 6

Plynový gril Phoenix 6
Grilujete často pro velkou společnost? Pak je pro vás ideální zahradní gril, který připraví vše, na co máte chuť, až pro dvacet osob. Masivní černý plynový gril je vybaven šesti hořáky a postranní plotýnkou i dvoudveřovým odkládacím prostorem pod grilovací deskou. Do něj můžete ukládat například ubrousky nebo grilovací náčiní. Gril zažehnete stisknutím jednoho tlačítka díky piezoelektrickému zapalování, aktuální teplotu pokrmu můžete sledovat pomocí teploměru na poklopu grilu. Postranní odkládací plochy využijete například pro odložení marinád a nádobí. Díky velikosti grilovací plochy tohoto modelu si můžete pochoutky vychutnat všichni v jeden okamžik – nemusíte čekat dlouhé minuty, než se uvolní místo na grilovacím roštu.
Pro velikost grilovací plochy je tento model ideální například na gril party a oslavy s velkým počtem hostů.
CENA: 13 490,- Kč

 

Stůl Visby
Stůl, který můžete díky unikátnímu systému vyjmutelných dlaždic proměnit každý den v jiný. Černé dlaždice standardních rozměrů 166 x 99 cm je totiž možné snadno zaměnit za takové, které se hodí třeba k vaší dlažbě na terase domu. Možností mnoha variací je tento dřevěný stůl šedé barvy unikátním vybavením pro zahradu.
CENA: 9 315,- Kč

 

Lehátko Claudia
Ergonomicky tvarovanému lehátku z umělého ratanu nevadí slunce ani voda, takže v něm můžete relaxovat přímo u bazénu. Tato novinka na zahradu a terasu, jež na první pohled zaujme přitažlivým designem, nevyžaduje téměř žádnou údržbu – stačí jen hadřík a voda.
CENA: 4 383,- Kč

 

Hliníkové křeslo Angela
Hliníkové křeslo s teakovými područkami vytvoří pěknou zahradní nábytkovou sestavu s hliníkovým stolem i se stolem ze dřeva. Křeslo vybavené výpletem z umělé tkaniny vyniká odolností vůči vodě i slunci. Velmi snadná údržba je vzhledem k materiálu samozřejmostí stejně jako šestistupňový polohovací systém.
CENA: 2 628,- Kč

www.mountfield.cz

TEXT: REDAKCE
FOTO: MOUNTFIELD

 

Pro zahradní relaxaci