Čistá a svěží koupelna během chvilky? Žádný problém!

Rubrika: Market

Snad každý z nás má zkušenost s úklidem celé koupelny, včetně toalety. Drhnutí podlahy, leštění zrcadel a dezinfekce každé dlaždičky patří pouze mezi ty nejzákladnější úkony. Většinou nám takový úklid zabere značnou část volného dne a vysaje z nás zbytky energie. Co když ale úklid koupelny nemusí vždy představovat nepříjemnou povinnost, a navíc ho lze zvládnout se zlomkem čistících prostředků?

Téměř v každé domácnosti je koupelna místo, kde člověk tráví poměrně hodně času a kde se připravuje na celý náročný den. Je důležité, aby byla čistá a cítili jsme se tam dobře. Tento pocit ale často komplikuje fakt, že není vždy v takovém stavu, jaký bychom si představovali. Tato situace pak nevyžaduje nic jiného, než se do celkového úklidu a obnovy zkrátka pustit. Problém ale je, že ho často odkládáme až do fáze, kdy je zcela nezbytný, což mnohdy vyžaduje velké úsilí.

Co ale dělat, pokud chceme, aby byla naše koupelna krásně čistá, svěží a zcela dezinfikovaná? Existuje několik řešení. Od povrchového, a tedy méně náročného úklidu, až po zaplacení uklízečky, což ale obvykle vychází velmi draze, a navíc nemáte nikdy jistotu, že výsledek bude takový, jaký jste si vysnili.

dezinfekce koupelna

Pokud se vám do úklidu skutečně nechce a navíc nevíte, kde přesně začít a jaký zvolit systém, doporučujeme si jednotlivé fáze naplánovat. Tím docílíme toho, že máme před sebou plán jednotlivých kroků a nebudeme se tak stresovat tím, že absolutně nevíme, kde začít. Nejdříve se můžete vrhnout na dezinfekci vany či sprchového koutu, poté se přesunout na umyvadla a dezinfekci odpadu. Až budeme hotovi, pustíme se do dezinfekce toalety, větších pravidelných ploch (stěny a obklady), leštění zrcadel, až skončíme u podlahy. Pokud má vše svůj řád, jasně uvidíme, jak nám práce hezky ubývá.

dezinfekce osvěžovač

Dalším efektivním řešením, pokud máme nastolený takový systém, který nám vyhovuje, je použití vhodných čistících prostředků. Ať chceme nebo ne, právě kvalitní produkty nám mohou práci nesmírně ulehčit. Značka Sanytol vyvinula čistící prostředky pro celou domácnost, které jsou jedny z nejúčinnějších dezinfekčních produktů na trhu. Je důležité upozornit, že všechny výrobky mají velmi široké použití. Tím lze docílit toho, že nám stačí jeden přípravek, abychom docílili kvalitního úklidu takřka celé domácnosti.

Pokud bychom se ale orientovali čistě na koupelny a toalety, vyvinul Sanytol produkt, který je na úklid těchto prostor přímo určený. Jedná se o dezinfekční čistič na koupelny a vodní kámen (MOC – 103,70 Kč). Jeho složení neobsahuje chlór a disponuje jedinečnou dezinfekční složkou, která účinně předchází šíření nežádoucích mikroorganismů, tvorbě plísní a dalších usazenin. Navíc zahubí 99,9 % bakterií a vyskytujících se mikrobů. Všem povrchům dodává lesk a v maximální míře dezinfikuje vše, co se v koupelně nachází. Můžete s ním odstraňovat zaschlé skvrny a zároveň se nemusíte bát drastické chemie ve složení, jako u levných přípravků. Dezinfekční čistič na koupelny a vodní kámen je k dispozici s příjemnou vůní eukalyptu.

Vyčištěním viditelné špíny ale úklid obvykle nekončí. Pokud byste chtěli dosáhnout ještě lepšího dojmu, doporučujeme vyzkoušet dezinfekční osvěžovač vzduchu, povrchů a textilií (MOC – 85 Kč). Báječně celou koupelnu, toaletu, či jiné místnosti v domácnosti provoní. Veškeré pachy totiž absorbuje a co je důležité – ničí jejich příčinu, tedy mikroby v ovzduší. Na výběr jsou celkem tři varianty – vůně hor, květin nebo máty.

Úklid koupelny a toalety je pro náš vlastní pocit, že žijeme v čistém prostředí, nesmírně důležitý. Vytvořte si vlastní systém, zvolte si takové přípravky, které vám budou nejvíce vyhovovat, jděte do toho s chutí a efektivnímu úklid pak nebude nic bránit v cestě.

Komerční prezentace

Uložit

Uložit

Uložit

Čistá a svěží koupelna během chvilky? Žádný problém!