Originální vzpomínky na zimu

Jaká byla vaše zima? Jaké jste měli jarní prázdniny? Na horách i ve městech napadlo opravdu mimořádně hodně sněhu. A kdo fotil zimní rodinné radovánky, má teď určitě spousty pěkných fotografií. Poradíme vám, co s nimi.

 

 

Luxusní fotoknihy
Nechat si fotky vyvolat a vložit je do fotoalba, to už je dnes přežitek. Od vynálezu fotoknihy se způsob archivace rodinných fotografií naprosto změnil. Kdo už si stáhl program HF Designer do počítače, ví, o čem mluvíme. Tvorba fotoknihy je tak jednoduchá, že ji zvládne i malé dítě. Stačí si jen vybrat fotografie, které jsou vašemu srdci nejdražší, a vložit je po jedné nebo všechny najednou do šablony. Fotoknihu můžete mít různých rozměrů a také různých vazeb. Nejlépe ale vypadají fotoknihy deLUXE, které tiskne HappyFoto na prémiový fotopapír. Povrch fotopapíru je opatřen vrstvou, která zabraňuje ulpívání otisků prstů, které jsou obvyklým nepříznivým průvodním jevem při prohlížení fotografií. Cena fotoknih od HappyFoto se pohybuje od 199 Kč (16stránková s drátkovou vazbou) do 2599 Kč (240stránková s pevnou lepenou vazbou). Fotoknihy deLUXE  začínají také na 199 Kč (20stránková s měkkou lepenou vazbou – formát do kapsy) a končí 3499 Kč (100stránková s pevnou lepenou vazbou – formát 30 x 30 cm).

 

Nejlepší záběr patří na plátno!
Nejlepší záběr ze zimy nebo z jarních prázdnin můžete pomocí programu HF Designer přenést na opravdické malířské plátno. Fotografii vám na něj v laboratoři HappyFoto natisknou a s největší pečlivostí pak plátno ručně vypnou na dřevěný rám. Plátna nabízí HappyFoto ve třech rozměrech a stojí od 599 do 999 Kč.

 

 

Kalendář jako hezký dárek
Začátek roku už je sice za námi, ale kalendář u HappyFoto si můžete vyrobit kdykoli. Je jen na vás, kterým měsícem začnete. Nebo si fotku ze zimy schovejte a až budete vyrábět kalendář na rok 2014, určitě se vám bude hodit. Nástěnné kalendáře, stejně jako fotoknihy, HappyFoto tiskne i na prémiový fotopapír. Nástěnný kalendář deLUXE formátu A4 objednáte za 492 Kč, formátu A3 za 692 Kč a velký čtvercový formát za 592 Kč.

 

Máte kouzelnou kouli?
A kouzelná koule, ve které sněží, by mohla být tou nejlepší vzpomínkou na lásku, se kterou jste prožili zimní dovolenou nebo jarní prázdniny. Stojí jen 279 Kč.
Práce s programem HF Designer je velmi jednoduchá a rychlá. Po sestavení fotoknihy nebo fotodárku stačí kliknutím objednat přes internet a počkat si pár dní na dobírku.

TEXT: REDAKCE
FOTO: HAPPY FOTO

Originální vzpomínky na zimu