Oprava malých poškození na povrchu podlah a nábytku

Rubrika: Market

 

 

 


Chaty a chalupy jsou pro většinu z nás víkendovým setkáváním s rodinnými příslušníky a blízkými přáteli. Tento náročný provoz po sobě zanechá velmi často následky v podobě vrypů, škrábanců, promáčklin, odštěpů na povrchu podlah a nábytku. Samozřejmě se nikomu nechce dívat několik let na takto poničený povrch do další náročné rekonstrukce nebo výměny podlahové krytiny, případně restaurování laku nábytku. Časté dotazy a prosby vlastníků nemovitostí k tomuto problému vyslyšel německý výrobce opravných materiálu a začal intenzivně pracovat na vývoji čistého, jednoduchého, rychlého a levného řešení oprav drobných poškození na povrchu různých materiálů jako je dřevo, PVC, laminát, vinyl a lak. Výsledkem vývoje a dlouholetých zkušeností se stal systém opravy povrchů pro profesionály i hobby kutily. S tímto jednoduchým řešením v podobě opravného setu pro opravu drobných a malých poškození, které udrží Váš interiér stále krásný, vycházíme nyní vstříc i českým zákazníkům.

Set na opravu podlah a nábytku je vhodný na dřevěné lakované podlahy a parkety, umělé plovoucí a vinylové podlahy a na nábytek dřevěný lakovaný a umělý z laminátových desek. Hlavní součástí setu jsou opravné tavné tvrdé voskové tmely a tavící pájka. Pro tento tavný tmel je charakteristická jeho dobrá přilnavost ke dřevěným a umělohmotným materiálům, dostatečná tvrdost a mechanická odolnost. Aplikace tmelu do místa poškození probíhá tavením za pomocí tavné pájky na tužkové baterie. Set obsahuje základních 10 odstínů od světlých dřevin, jako je borovice, buk, hrušeň až po tmavé dřeviny jako je palisandr, mahagon. Samozřejmě nechybí ani bílá a černá barva. Součástí je i bezbarvý tmel, který slouží především pro opravu bezbarvých laků. Výhodou je to, že lze mezi sebou jednotlivé barevné tmely tavením míchat a vytvářet zcela nové a přesné odstíny dřevin nebo umělých dřevodekorů. Na opracování, modelování a zarovnání tmelů slouží speciální patentovaná plastová špachtle s hoblovacími drážkami. Pro doladění stupně lesku nebo matu provedené opravy je vhodná přiložená matovací a leštící mikrotkanina. Pro závěrečnou fixaci a lokální přelakování vyplněného místa je v sadě připraven bezbarvý lak ve fixu se štětcovým hrotem.

Uvedený set na opravu podlah a nábytku je nyní v květnové akci v e-shopu výhradního dovozce pro ČR se slevou 10%, tedy za zvýhodněnou cenu 1234,- Kč s DPH. U výrobku naleznete i videonávod s triky a tipy, jak provést opravou jako opravdový profík. V e-shopu se nachází i další odstíny náhradních tmelů a mnoho jiných opravných materiálů, jako jsou opravné mořící tužky a lakové fixy, opravné laky ve spreji a udržovací a čisticí prostředky na nábytek, podlahy, schodnice, rámy oken a dveře.

www.udrzovanydomov.cz

 

Komerční prezentace

Oprava malých poškození na povrchu podlah a nábytku

Zajímavé