Nové dlažby pro váš dům a zahradu

Jaro už je v podstatě za dveřmi a Vy jistě přemýšlíte nad stavebními úpravami, které Vás letos kolem domu, chaty či chalupy čekají. Společnost PRESBETON Vám jde naproti a do letošní sezóny vstupuje se spoustou zajímavých novinek.

Na www.presbeton.cz můžete najít nápady a inspiraci jak vyřešit zpevněné plochy, z čeho postavit plot či zídku a jaké betonové prvky použít v zahradě, tak aby to vše dokonale ladilo.

Pojďme si představit novinky ze sortimentu venkovních dlažeb…

Jedinečná dlažba FIORO imitující kámen

Charakteristickým rysem této dlažby je nepravidelný tvar dlažebního kamene a falešné spáry, které se spolu s těmi skutečnými zasypou spárovací směsí. Povrch dlažebních kamenů má buď přímo z výroby reliéfní povrch nebo je ještě navíc upraven kladívkováním, čímž vzniká otlučený povrch s ostřejšími hranami. Vzhledem ke své výšce je dlažba určena jak pro pochozí plochy, tak i pro místa s pojezdem osobních automobilů. Dlažba FIORO je vhodným řešením pro zpevněné plochy v okolí rodinných domů jako jsou různé chodníky, cestičky nebo vstupy do zahrad. Určitě ji lze také použít pro plochy v okolí historických budov, na náměstí či do městských parků a zahrad. Vyrábí se v provedení „skladba“, tzn. včetně krajových kamenů, které je možné použít nejen na ukončení plochy, ale i v rámci celé skladebnosti na vydlážděné ploše. Dlažba je opatřena impregnací proti znečištění a pronikání vody.

Moderní reliéfní
dlažba PIANETA

Reliéfní dlažba tvořená čtyřmi rozměrově různými kameny. Vzhledem k počtu kamenů lze vytvářet na vydlážděné ploše zajímavé a různorodé sestavy. Výška 60 mm umožňuje využití této dlažby pro pochozí plochy a místa s občasným pojezdem osobních automobilů. Atraktivní colormixy kombinující v dnešní době žádané barvy, jako je černá, šedá, červená či oranžová, budou krásným doplňkem současné moderní architektury v soukromém i veřejném sektoru. Dlažba je opatřena impregnací proti znečištění a pronikání vody.

Univerzální drenážní dlažba HYDROBAR

Tato dlažba se oproti ostatním drenážním dlažbám vyznačuje jednou zajímavostí – lze ji pokládat do klasické i drenážní skladby. Drenážní skladba umožňuje intenzivní zasakování vody přímo v prostoru dlážděné plochy. Mezery a otvory mezi dlažebními kameny lze vysypat štěrkem. Výška 80 mm umožňuje využití pro lehký a středně náročný provoz. Tento typ dlažby je určený pro všechny typy dlážděných ploch včetně ploch se zvýšenými nároky na odvod srážkové vody, tzn. parkoviště, plochy v průmyslových zónách aj. Dlažba je opatřena impregnací proti znečištění a pronikání vody.

www.presbeton.cz

Komerční prezentace

Nové dlažby pro váš dům a zahradu