Ohřívače pro jedno odběrné místo

Rubrika: Market

Ohřívače pro jedno odběrné místo jsou ideální variantou řešení dodávky teplé užitkové vody pro umyvadla, dřezy v prostorech bez centrálního ohřevu vody. Také pokud je umístění odběrného místa příliš vzdálené od centrálního zdroje teplé vody a v případech, kdy by přívod teplé vody představoval technicky komplikované propojení. Jedná se většinou o kuchyňské kouty, mycí místnosti, různé kancelářské nebo dílenské provozy.

U tohoto řešení nabízíme možnosti jednoduchého napojení levných malých beztlakých elektrických zásobníčků nebo elektrických průtokových ohřívačů, jejichž použití však vyžaduje speciální vodovodní baterii.

Baterii dodáváme v setu s ohřívačem, což umožňuje montáž rychlou a jednoduchou i pro naprostého laika. Rozhodování mezi zásobníčkem a průtokovým ohřívačem pak závisí na potřebě teplé vody a také na parametrech elektrického rozvodu. Základní vlastnosti pro rozhodnutí: zásobníček = nízký příkon, vysoká výstupní teplota vody, omezený objem teplé vody (pak nutná časová prodleva na dohřátí); průtokový ohřívač = vyšší příkon, teplota vody závislá na průtoku, neomezený objem teplé vody.

V obou případech nabízíme mnoho variant řešení. Například: FAFU 5 DP – pětilitrový zásobníček s nastavitelným termostatem spolu se stojánkovou pákovou baterií. Příkon tohoto zařízení je 1500 W a ohřev vody z 15 na 80oC trvá 20 minut. DELPO 3,5 DP – průtokový ohřívač spolu se stojánkovou pákovou baterií. Příkonem 3500 W a ohřevem vody o 30oC při průtoku 1,7 litrů za minutu.

Podrobnější informace získáte na naší mailové adrese info@wterm.cz

Ing. Petr Gemroth

www.wterm.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komerční prezentace

Ohřívače pro jedno odběrné místo