Oprava rozbité keramiky a porcelánu

Rubrika: Market

Oprava rozbitého porcelánu

Rozbitá váza? Uštípnuté ouško oblíbeného hrnečku? Jak na to?
Všichni to známe, malé nehody v domácnosti se stávají. Když vám upadne na zem váza po babičce, nebo zůstane v ruce ouško vašeho oblíbeného džbánku, zamrzí vás to a začnete přemýšlet, jestli máte poškozenou věc opravit, nebo to budete muset vzdát a pořídit novou. Pojďme na to chytře! Představujeme vám novinku, která je specialistou na lepení keramiky a porcelánu.

Porcelán a keramika

Památeční porcelánová soška, oblíbený keramický hrneček nebo džbánek po dědovi, takové věci si našly místo v našich srdcích a neradi se s nimi loučíme. I když dojde k malé nehodě a praskne ouško či se kousek odštípne, nechceme tyto věci vyhodit. Proto je dobré přistupovat k jejich opravě s lepidlem, které zaručí dobrý výsledek. Důležité je, aby zvolené lepidlo určeno speciálně na lepení keramiky a porcelánu. Zde budete mít záruku, že vám například hrneček po slepení bude sloužit mnoho dalších let.

Pattex Repair Special Porcelán

Takovým specialistou je novinka na trhu – Pattex Repair Special Porcelán. Do České republiky je dodáván od podzimu loňského roku, zakoupíte jej v hobby marketech či specializovaných prodejnách. Pattex Repair Special Porcelán je určen právě na lepení porcelánu, keramiky, kamene, terakoty a jiných příbuných materiálů. Lepidlo vytváří velmi silné spojení. Snadno přilne i k tenkým malým plochám a bezpečně odolává vodě i vyšším teplotám. Budete překvapeni, jak pevně udrží odštípnutý kousek vázy nebo ulomené ouško hrnečku. Speciální receptura lepidla zaručí vynikající přilnavost i pevnost.

Spravujte své cenné věci s opravdovým odborníkem, aby vás výsledek potěšil a vaše oblíbené předměty mohly zase vypadat jako dřív.

Více informací o novinkách naleznete na www.pattex.cz.

Oprava rozbité keramiky a porcelánu