Když zahrada spí, je čas na čtení

Rubrika: Market

Hledáte kvalitní čtení na dlouhé zimní večery? Podívejte se na nabídku knih pro milovníky zahrady a přírody z produkce Nakladatelství KAZDA – speciálně pro chataře a chalupáře:

Pokud si chcete ulehčit práci a věnovat se zahradničení bez větší námahy, přečtěte si knihu Jak na vyvýšené záhony. Zahradník Joachim Mayer v ní přehledně vysvětluje, jak si můžete záhony sami vybudovat, a to i na terase či balkoně. Poradí, čím vyvýšené záhony naplnit a jak o ně pečovat, aby se v nich rostlinám dařilo. Knihu s mnoha praktickými tipy pro snadné zahradničení se vzorovými záhony objednejte za výhodnou cenuzde. Začátkem ledna 2023 se můžete těšit i na další knihu o vyvýšených záhonech určených speciálně pro pěstování zeleniny, bylinek a ovoce na balkoně.

 

Nechce se vám stále zalévat záhony a ­udržovat anglický trávník? Raději byste se starali o ­zahradu, která by fungovala udržitelnějším způsobem? V ­knížce Zahrada bez zalévání se dozvíte, jak toho docílit. Pokud na zahradě raději odpočíváte, najdete zde tipy pro chytré zahradničení se 44 rostlinami, které dobře snášejí sucho.

 

 

 

lahůdky v krmítkuMilovníci ptactva se jistě rádi začtou do praktické příručky Lahůdky v krmítku. Nabízí rady a návody, jak namíchat vhodné krmivo pro patnáct nejběžnějších druhů ptáků a tipy na výrobu nápaditých krmítek, ve kterých si ptactvo může na lahůdkách bezpečně pochutnat. Dozvíte se také, co dalšího můžete udělat, abyste na svou zahradu přilákali co nejvíce ptačích druhů. Krmení ptáků bude s touto knihou ještě hezčím zážitkem než dosud.

 

 

vše o pěstování hubMilujete houby? Vypěstujte si bohatou houbovou nadílku doma – na zahradě, ve sklepě, na balkoně či v bytě. Houby pak můžete sklízet pravidelně celý rok. V knize Vše o pěstování hub najdete vše, co potřebujete vědět pro úspěšné pěstování hub v domácích podmínkách. Poznáte 17 druhů hub ideálních pro domácí pěstování a dozvíte se, jak houby snadno vypěstovat a pochutnat si na nich.

 

 

Využijte výhodu nákupu přímo u nakladatele se slevou od 30 % a dopravou zdarma do 14.12. a objednejte si čtení v e-shopu KNIHYKAZDA.CZ.

Komerční prezentace

Když zahrada spí, je čas na čtení

Zajímavé