U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

obrázky měsíce…

Kategorie: | Autor:

Dobrý den, posílám asi netradiční příspěvek do vaší fotorubriky, ale myslím si, že i tento pohled na vodu v zahradě u chalupy je mnohým čtenářům povědomý. Časopis Chatař chalupář kupuji, hltám a archivuji asi třicet let, dalo by se říci, že jsem na něm závislá. Je nevyčerpatelným zdrojem inspirace a konkrétním důkazem vztahu našich lidí k přírodě i k tradicím. A hlavně vyjadřuje touhu po harmonickém domově. Těším se na každý konec měsíce a přeji vše dobré.

   Daniela Řeřichová, Praha 2

VODA V ZAHRADĚ

Původně jsme v zahradě měli zapuštěný skládací bazén. Vloni jsme jej odstranili a vybudovali koupací jezírko. Na rozdíl od bazénu je jezírko krásné po celý rok, a bezúdržbové. Příroda se o čistotu stará sama.

Gottingerovi, Drásov Dobrý den, dnes jsem se pustila do nového Chataře a málem jsem pukla závistí, když jsem viděla ten nádherný dárek – třešničkový tác. Bohužel skalku v současné době nemám. Bývala u nás pěkná, ale rekonstrukce celé chalupy přinesla s sebou i nutnost udělat jinak cesty i další úpravy v zahradě, takže si musím nechat zajít chuť na příští rok.

   S vodou v zahradě to tedy není taky valné, ale přicházím s fotkou užovky, která spadla, chudák, do starého bazénku, do něhož svádíme dešťovou vodu. Naštěstí jsme jí tam hodili prkno, vylezla na něj, večer pak přelezla na suché místo v rohu, kde spala. Ráno jsme ji opatrně vynesli do míst, kde bude mít klid. Tak krásné léto a těším se na příští číslo. Jste super hobby časopis, nemáte konkurenci.

Irena Hellerová, Koštice I když se dědova chaloupka nachází v samotném Českém ráji, tak si děda s babičkou vytvořili ještě jeden, kde je nám všem blaze!

Jiří Puchoň, Václaví

Popisy k obrázkům

obrázky měsíce…