Objevte kouzlo vůní

Vůně většinu z nás provází celý život. Málokdo nepoužívá voňavku, parfém. Proto víte, jak ztěží nalézt tu správnou vůni, se kterou byste se sžili. A nedej bože, když ji najdete a přestanou ji vyrábět, že? Hledání té správné vůně je proces a my vám poradíme, jak najít tu jedinečnou, která vás neomrzí.


Jedinečné niche parfémy – diptyque

Pokud vás nebaví, že vás časem nějaká vůně omrzí, máme pro vás tip. Nekupujte masově produkované vůně. Nejen, že nejsou tak propracované, protože jejich složení se spíš řídí trendy, tudíž základní tóny květinových nebo citrusových parfémů jsou v podstatě stejné, ale také existují i plagiáty, jež voní stejně, tudíž je ucítíte na dalších ženách. Tak se vám časem omrzí. To platí i pro vůně v dražších parfumériích, protože právě existují i fejky. Navíc Češi klidně nakupují i vůně dražší na internetových parfumériích. Zvolte osobité a netradiční parfémy, jež mají specifické složení. Takové jsou niche vůně. Produkují se za využití těch nejkvalitnějších ingrediencí, jež se míchají v netradičních kombinacích. Nejde o mainstream, ale o unikátnost, kterou nemá nikdo jiný. I když se může zdát, že takové vůně budou specifické a každý je nesnese, nebojte. Vybere si každý. Mezi jedinečné niche vůně patří diptyque. Parfémy této značky jsou opojné, zdůrazní vaši smyslnost a dodají vám sebevědomí.

Vonné svíčky Woodwick – sázka na jistotu

Vůně nemusí objímat pouze naše tělo. Pohladí i naši mysl v interiérovém pojetí. A to v podobě vonných svíček. Pro mnohé nezbytná součást relaxačního rituálu. Vonné svíčky zapalujeme, když se chceme uvolnit po náročném dni, nebo si s nimi provoníme koupelnu, když si napustíme plnou vanu a chceme se uvolnit. A na romantické chvíle nelze zapomenout. Mezi oblíbené vonné svíčky patří Woodwick, které nejen, že skvěle voní, ale romantickou atmosféru umocní praskání jejich unikátního dřevěného knotu, jež evokuje praskání dříví v hořícím krbu.

 

 

Komerční prezentace

Objevte kouzlo vůní