Nová koupelna ze studia EDEN koupelny

Rubrika: Market

Studio EDEN koupelny se specializuje na retro, moderní a luxusní koupelny. Řeší rekonstrukce i novostavby od návrhu až po realizaci. S našimi návrhy i produkty se můžete seznámit v jedné z největších vzorkoven koupelnového vybavení v Praze. Firma má 15ti letou tradici v řešení a realizaci koupelen.

Projekty koupelen můžeme dělat dle dodaného plánu nebo technik studia EDEN koupelny provede prohlídku a zaměření přímo u zákazníka. Požadavky zákazníka jsou konzultovány s odborníkem.

Co je potřeba vědět, než se pustíme do stavby nové koupelny?

  • kolik osob bude koupelnu užívat
  • věkové kategorie všech uživatelů domácnosti. Přihlédnout na potřeby seniorů (vhodný sprchový kout, mělká vana, bezbariérový přístup, madla atd.) Lépe je s touto skutečností počítat v předstihu.

Dalším důležitým hlediskem je užitná plocha koupelny. Jak koupelnu vybavíme?

– umyvadlo x dvojité umyvadlo

– sprchový kout, masážní box, sprchová vanička se sprchovým žlábkem

– vana, masážní vana

– WC, bidet, bidetové sedátko, sprška bidetu

– pračka, sušička, přebalovací pult

– nábytek do koupelny – koupelnové skříňky, zrcadla, poličky, koše na prádlo

– vytápění koupelny – podlahové topení, radiátor, otopný žebřík, vysoušeč ručníků

 

V našem studiu EDEN koupelny vám pomůžeme vybrat z mnoha designů koupelen. Máme velký výběr keramických dlažeb a obkladů. Najdete u nás jak moderní styly koupelen, tak i retro od barokní éry až po období ornamentálně zdobné secese.

Všechny tyto možnosti a požadavky je třeba zvážit a poradit se s odborníkem.

Zákazník se může ve studiu EDEN koupelny aktivně podílet na tvorbě grafického návrhu. Modelování grafického návrhu v počítači je běžně využívaným nástrojem studia. Zákazník vidí prováděné úpravy na svém monitoru a může komentovat a připomínkovat provedené řešení.

Víc alternativ je ideální pomocník pro váhavé klienty.

StudioEDEN koupelny během 15 let zkušeností vybudovalo mnoho koupelen. Zakládáme si na kvalitě odvedené práce. Spolupracujeme s osvědčenými dodavatelskými firmami.

Rekonstrukce koupelny není levná záležitost. Nechte si raději poradit od odborníků. Vyvarujete se tak nepříjemných chyb, které vznikají při nekvalifikovaných přestavbách.

Řadu ukázek realizací koupelen najdete na www.eden-koupelny.cz

Nová koupelna ze studia EDEN koupelny