Nejlepší postel je z masivního dřeva

Rubrika: Market

Masivní dřevo je generacemi prověřený kvalitní materiál, který se velmi hodí k výrobě postelí a ložnic. K hlavním přednostem dřeva patří zdravotní nezávadnost, bytelnost a dlouhá životnost. Významně dotváří mikroklima interiéru, dodá prostoru na útulnosti a v ložnici podpoří příjemný spánek. Masivní dřevo má i prokázaný pozitivní vliv na lidskou psychiku. Díky jedinečné struktuře dřeva je každý kus masivního nábytku originál, který navíc neustále pracuje a vybarvuje se, proto je jeho design nadčasový a ani po letech se neokouká.

K nejoblíbenějším dřevinám pro výrobu postelí patří dlouhodobě buk – jak klasický, tak i „barevnější“ jádrový. Oblíbené je jak přírodní provedení, tak i různé barevné odstíny. Dříve oblíbené červenější odstíny imitující třešeň nebo olši dnes nahrazují tlumenější odstíny například ve stylu ořechu, kávy nebo odstíny s nádechem do šeda. Stálicí je nadčasová bílá, která v interiéru dovolí kombinace s dalšími barvami. Stálicí je i dřevina dub, který se navíc aktuálně vrací do módy. Masivní dub je oblíbený pro své krásné odstíny, strukturu, tvrdost, odolnost a tedy i velmi dlouhou životnost. Můžete si dopřát i trochu exotiky a pořídit si postel např. z malajského dubu.

V JMP Studiích zdravého spaní najdete širokou nabídku postelí i kompletních ložnic z masivního dřeva. Novinka – elegantní postel Vera se vyrábí jak z masivního buku, tak i v provedení masivní dub. Má vyšší lehací plochu a vyšší čelo u hlavy, ale lze ji objednat i v nižším provedení. Jiná postel, která se může hodit i do víkendových obydlí, je Tereza z masivní sukaté borovice. Postel se vyznačuje výraznou kresbou a nabízí se v několika barevných odstínech.


 

JMP Studio zdravého spaní

www.loznice.cz

 

 

Komerční prezentace

Save

Save

Nejlepší postel je z masivního dřeva