VODA VŽDY, VŠUDE A VÝHODNĚ

Rubrika: Market, Zahrada

Už jsme si na to zvykli – otočíme kohoutkem a teče! Životodárná voda, bez které nemůžeme žít ani my, ani rostliny na naší zahradě. Každá zahrada a dům ale vyžadují jiné řešení, a pokud nemáte vodovod, hlavně jiné čerpadlo. Možností je mnoho a laik je ani všechny nemůže znát. Raději se před nákupem poraďte s odborníky.

Například s prodejci německé značky AL-KO. Firma s osmdesátiletou tradicí a širokým sortimentem inovativní techniky pro dům i zahradu má ve své nabídce to nejvhodnější čerpadlo pro každé podmínky. Nejvhodnější a současně nejvýhodnější! Jde nám přece také o to, aby obsluha i údržba byly co nejjednodušší a aby kvalita použitých materiálů zaručovala dlouhodobý, bezstarostný a úsporný provoz. Vsaďte na německou pečlivost a seznamte se se základními typy čerpadel AL-KO.

Domácí vodárny automaticky zásobují dům i zahradu 

Silný elektromotor, tlaková nádoba, vícestupňové čerpadlo a inteligentní elektronické technologie zabezpečují stálý tlak vody – stačí jen otočit kohoutkem. Domácí vodárny jsou velmi vhodné pro ekonomické využití užitkové nebo dešťové vody pro splachování, praní a zavlažování zahrady.

Zahradní čerpadla s mnohostranným využitím

Výkonná zahradní povrchová čerpadla jsou vynikající zejména pro zalévání trávníků a květinových záhonů, pro přečerpání a odčerpání vody z rozvodu, dešťové vody a vody z bazénů a pro zvýšení tlaku například při provozu postřikovačů trávníků nebo zahradních sprch. Mohou ale zásobovat i dům.

Ponorná čerpadla ve variantách pro každé použití

Podmínek a různých možností, kdy potřebujete spustit čerpadlo do vody, je opravdu mnoho, ale pro každou variantu má AL-KO řešení! Kromě jednoduchých ponornýchčerpadel na čistou vodu můžete využít:

ponorná tlaková čerpadla, kteráspojují v jednom přístroji výhody čerpadel zahradních a ponorných. Díky vysokému tlaku a velkému množství dopravované vody zvládnou například více zavlažovacích trysek současně.

Ponorná kalová čerpadla jsou nenahraditelná při odčerpávání znečistěné vody ze stavební jámy, šachty nebo zatopeného sklepa – takže i při záplavách a haváriích.

Univerzální kombinovaná ponorná čerpadla představují velmi užitečné spojení vlastností čerpadla s plošným odsáváním a čerpadla kalového. Režim změníte snadno jedním pohybem.

Ponorná hlubinná čerpadla z ušlechtilé oceli jsou zkonstruovaná pro trvalé umístění v hlubokém vrtu o průměru pouhých 10 centimetrů.

Podrobné informace o celém sortimentu vodního programu AL-KO najdete na www.al-ko.cz

 

VODA VŽDY, VŠUDE A VÝHODNĚ