Nátěry stěn pro krásu i zdravější prostředí

Rubrika: Market

Obtěžují Vás skvrny na stěnách, které se stále znovu objevují? Vadí vám vlhké a plesnivé překlady a kouty? Chcete mít interiér vašeho domu, bytu, chaty či chalupy bez bakterií a virů? Řešení nabízejí speciální nátěry společnosti AUSTIS.

Vytrvalé skvrny na malbě

Na stěnách interiérů působením tabákového kouře, vytopením apod. vznikají skvrny, které prakticky není možné odstranit ani přemalovat. Řešením je nátěr speciální barvou s izolačními vlastnostmi ETERNAL IN stop. Tento nátěr výmalbu značně usnadní. Zaizoluje skvrnu v podkladu a zabrání tak jejímu pronikání do následujících vrstev.

Kondenzace vlhkosti, růst plísní, tepelná (ne)pohoda

Na místech tzv. tepelných mostů stěny prochlazují, vlhnou a porůstají houbami či plísněmi. Objevují se skvrny, zápach, ale zejména se uvolňují spóry a plísňové toxiny. Ty mohou způsobovat zažívací potíže, alergické reakce, zatěžují játra, ledviny, imunitní systém a některé mohou být i rakovinotvorné. Velmi ekonomické řešení těchto nedostatků může poskytnout nátěr barvou ETERNAL IN Thermo s tepelně izolačními vlastnostmi.

Nátěry touto barvou zvyšují ve vytápěných místnostech povrchovou teplotu natřených ploch, zamezují kondenzaci vlhkosti a tím i růst hub a plísní, a to bez použití biocidních přípravků. Odstraněním studených míst se také zlepší tepelná pohoda v místnosti. Tepelné pohody tak dosáhnete i při nižší teplotě, což se může projevit snížením nákladů na vytápění.

Bakterie, viry, houby, plísně, řasy

Chcete, aby byl váš interiér bezpečný pro vaše děti i členy rodiny se sníženou imunitou? K tomu mohou významně přispět nátěry speciální otěruvzdornou barvou ETERNAL IN silver, které využívají antibakteriálních vlastností stříbra a zajistí sterilitu stěn a stropů, největších ploch v místnostech.

Pro zajištění dokonalého hygienického prostředí je určena také speciální biocidní malířská barva ETERNAL IN steril účinná proti širokému spektru hub, plísní, bakterií, virů a řas. Nátěry touto barvou se často používají jako vrchní vrstva v kombinaci s nátěry ETERNAL IN Thermo omezujícími kondenzaci vlhkosti.

Bližší informace najdete na www.barvy-eternal.cz.

Komerční prezentace

Nátěry stěn pro krásu i zdravější prostředí