Nábytek s vůní Orientu

Unikátní nábytek ve stylu Goa je novinkou v sortimentu oblíbené prodejny s orientálním nábytkem, oblečením a bytovými dekoracemi SANU BABU.

Jedinečnost stylu Goa spočívá v nevšední kombinaci starobylého a nového. Truhlice, komoda, vitrína, knihovna… Vše je vyrobeno z masivního dřeva, které pochází z původního, léta používaného nábytku. Výsledkem této promyšlené ekologické recyklace starého mobiliáře je plně funkční originál, který má svůj vlastní příběh a autentickou patinu. Kvalitu materiálu prověřil čas, původní jsou i barvy.
Nábytek Goa nadchne nejen příznivce stále populárnějšího vintage stylu, dodá útulnou, osobitou atmosféru každému interiéru, ať už je koncipován moderně nebo tradičně. Vyrábí se ručně v indických řemeslných dílnách a pochází od osvědčených dodavatelů, kteří fungují v duchu Fair Trade.
Společnost SANU BABU působí na českém trhu 20 let. Z Nepálu, Tibetu a Indie dováží stylovou módu, nábytek, bytové dekorace, dárky a doplňky. Provozuje již 12 prodejen po celé republice a jejich zboží nabízejí desítky dalších obchodů. K dosavadním šesti prodejnám v Praze začátkem března přibyla další, v Lazarské ulici.
Etnické zboží pochází od prověřených nepálských a indických výrobců, má tedy nejen specifickou pečeť místa, kde vzniklo, ale zároveň i požadovanou evropskou kvalitu. Společnost SANU BABU dává práci místním řemeslníkům, podporuje školu pro chudé děti v nepálském Lalithpuru a v praxi naplňuje myšlenku Fair Trade – partnerství mezi producenty z rozvojových zemí a spotřebiteli ze zemí vyspělých. Díky dlouholeté znalosti prostředí, zvyků a nabídky zboží na trzích v Nepálu, Tibetu a Indii může SANU BABU reagovat i na individuální přání zákazníků a přivézt například atypické kusy nábytku, soch a dalších unikátů.
www.sanubabu.cz

TEXT: REDAKCE
FOTO: SANU BABU

Nábytek s vůní Orientu