Letní pomocníci na zahradu

Máme pro vás několik typů na zahradní nářadí, které vám usnadní péči o travnaté plochy kolem chaty nebo chalupy. Například elektrická sekačka BOSCH ARM 37 nabízí průhledný sběrný box na trávu s objemem 40 litrů, díky kterému budete vždy informováni o jeho naplnění. Systém motoru Powerdrive poskytuje vysoký krouticí moment, šířka sečení je 37 cm, přičemž máte možnost 5stupňového nastavení žací výšky.

 

 

Sekačka Bosch disponuje moderní technologií držadel Ergo-Flex. Výhodou sekačky je nízká hmotnost a ergonomický tvar s možností nastavitelné rukojeti. Manipulace nevyžaduje tolik námahy a zátěže pro svalstvo. Přístroj se snadno vede, aniž by utrpěla vaše záda. Pro posekání těžce dostupných míst je sekačka vybavena speciálním bočním hřebenem, kterým se neomezeně dostanete až k okraji trávníku u plotů a zdí. Rotační elektrická sekačka díky unikátní technologii nevylučuje nezdravé zplodiny a nepříjemný zápach z benzínového motoru do ovzduší. Orientační cena 4 490 Kč.

 

Kompaktní nůžky bez kabelů
Souprava Isio je sada značkových akumulátorových nůžek na keře a trávu. Jsou lehké, kompaktní a umožní snadné stříhání keřů, drobnolistých živých plotů a okrajů trávníků. Výkonné nůžky jsou opatřeny elektronickým antiblokovacím systémem, jenž zajistí plynulé stříhání tvrdých větví a kvalitní čepele s precizním broušením dokonalý střih.
Nůžky fungují na principu lithium-iontové akumulátorové technologie. Doba jejich nabíjení je krátká a navíc netrpí samovolným vybíjením a paměťovým efektem, takže jsou vždy připraveny k použití. Vyznačují se mimo jiné dlouhou dobou chodu, který dosahuje 50 min. V konstrukci nůžek je zabudován indikátor stavu nabití a antiblokovací systém. Uživatelé ocení nízkou hmotnost pouhých 550 g a pogumovanou rukojeť Softgrip. Orientační cena 1 897 Kč.

 

Na větší plochy
Elektrická sekačka BOSCH Rotak 40 je spolehlivý pomocník při péči o vaší zahradu. Její příkon 1700 W a šířku střihu 40 cm oceníte na rozlehlých travnatých plochách.  Rotační elektrická sekačka díky unikátní technologii nevylučuje nezdravé zplodiny a nepříjemný zápach z benzínového motoru do ovzduší.
Bosch disponuje moderní technologií Ergo-Flex. Výhodou sekačky je nízká hmotnost a inovativní ergonomický tvar s možností nastavitelné rukojeti. Manipulace nevyžaduje tolik námahy a zátěže pro svalstvo. Navíc se přístroj snadno vede, aniž by utrpěla vaše záda. Pro posekání těžce dostupných míst je sekačka vybavena speciálním bočním hřebenem, kterým se neomezeně dostanete až k okraji trávníku u plotů a zdí. Orientační cena 5 790 Kč.

 

TEXT: REDAKCE
FOTO: ALZA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Letní pomocníci na zahradu