U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

Nábytek pro náročné

Kategorie: Nábytek z přírody | Autor:

Je známá věc, že s dobou se mění i požadavky na vybavení interiérů, což se zákonitě odráží v produkci nábytkářským firem; mění se i používaný materiál a výrobní postupy. Stejné zkušenosti má rovněž trutnovská firma TR-C, s.r.o., která se výrobou nábytku zabývá už od roku 1992. Za dobu své existence prošla již několika výrobními obdobími, které vždy věrně odrážely požadavky a přání zákazníků.

Od oprav starého dřevěného nábytku přes výrobu replik tohoto druhu nábytku (především ze starého použitého dřeva) jsme po- stupně přešli k výrobě nábytku dnes už převážně z nového dřeva (smrk, borovice, topol, bříza, dub atd.). Také konečný povrch našeho nábytku se mění v závislosti na vkusu zákazníků a módních trendech. V devadesátých letech byl velice oblíbený nábytek voskovaný, později také lakovaný. V posledních letech se stále více prosazují různé pastelové krycí barvy a povrchy imitující třešňové a tmavé teakové dřevo. Díky přímému napojení na evropské trhy reagujeme také na změny poptávky v designu. Proto neustále rozšiřujeme náš sortiment o nové modely. Jejich nabídku společně se starší produkcí na- jdete na našich srozumitelně zpracovaných internetových stránkách. Kromě pravidelné produkce se zabýváme také individuálními realizacemi pro náročné zákazníky, především vy- bavením hotelů, penzionů, restaurací, kanceláří apod. Rostoucí nároky konečných spotřebitelů a neustále se zvyšující konkurence vytvářejí trvalý tlak na vysokou kvalitu našeho nábytku při zachování finanční dostupnosti i pro široké vrstvy obyvatel.

TR-C, s.r.o. Krkonošská 770 541 01 Trutnov Tel./fax:499811076 www.lr-c.cz, e-mail: info@lr-c.cz

Jednou z oceňovaných vlastností dřeva je příjemný omak. Zejména podničky židle doslova volají po pohlazení. Ukázka sedacího a stolového bukového nábytku Julia německé firmy die holzschmiede

Foto

Nábytek pro náročné