Na kovové povrchy

Brzy nastane správný čas věnovat oplocení trochu práce a dopřát mu nový kabát. Stačí málo, abyste si po několik následujících let mohli užívat jeho bezchybný vzhled a perfektní kondici. Produkty na ošetření kovových povrchů Hammerite z dílny Akzo Nobel jsou totiž vybaveny unikátní technologií Dualtech, která zaručuje vynikající výsledek a dlouhodobou ochranu.

 

 

Dualtech je prémiová inovativní technologie vyvinutá speciálně pro dlouhodobou ochranu kovových povrchů. Zvyšuje vodoodpudivost ošetřených povrchů – voda neulpívá na povrchu, ale přirozeně z něj odtéká. Díky tomu zaručuje delší a kvalitnější ochranu kovu a účinně zabraňuje korozi.

 

Pokud chcete i vy dopřát kovovým předmětům ošetření kvalitním antikorozním nátěrem, sáhněte po produktu Hammerite přímo na rez. Díky technologii Dualtech poskytuje Hammerite dvojí ochranu – nátěr je vysoce vodoodpudivý, stejně tak efektivně brání proti rezavění. Hodí se pro použití v interiéru i exteriéru. Nejen že kovové doplňky vaší domácnosti ochrání proti korozi až na osm let, díky široké paletě nabízených odstínů v hladké či kladívkové variantě je může také zkrášlit a přizpůsobit zbytku domácnosti. Velkou výhodou je dostupnost různých typů balení od 0,25 l až po 2,5 l. Nic už tedy nebrání tomu, abyste dodali kovovým doplňkům ve vaší domácnosti nový šmrnc a účinnou ochranu.

Cena za balení 0,25 l od: 159 Kč.

 

TEXT: REDAKCE
FOTO: HAMMERITE

Na kovové povrchy