U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

Na české zahrady švédské vyžínače

Kategorie: Inspirace /pr článek/ | Autor:

Konečně slezl sníh a oteplilo se. Zapršelo. Zahrada zvedla hlavu a otevřela oči. Náhle chce dohnat zimní spánek a nebude trvat dlouho, aby získala podobu džungle. Přišel čas na její údržbu. Velkým pomocníkem jsou vyžínače. Dopřejme si ty nejkvalitnější z produkce společnosti HUSQVARNA. Ta nás jako vždy s příchodem další sezóny mile překvapí novinkami z oboru.

Vyžínače na trávníky a květinové záhony považujeme za nepostradatelné pro efektní práci ve vysoké trávě, při zakončení na místech, kam nedosáhne travní sekačka a pro vyžínání a uklízení okolo květinových záhonů. Odborníci doporučují především dva typy, které se mohou honosit značkou nejvyšší kvality. Prosím, seznamte se:

Vyžínač Husqvarna 323 C. Lze ho charakterizovat třemi slůvky: elegantní, lehký, výkonný. Zakřivená nosná trubka umožňuje výborné ovládání a pohodlnou pracovní polohu při vyžínání okrajů trávníků a okolo květinových záhonů, keřů a stromů. Pomocná palivová pumpička usnadňuje startování. A díky průhledné nádržce snadno zjistíme, kdy přišel čas doplnit palivo.

Husqvarna 323 LD. Jedná se o odlehčený vyžínač s dvoudílnou nosnou trubkou, nabízející širokou řadu možností. Je možné ho vybavit řadou nejrůznějších přídavných zařízení. K dispozici je jednotka plotostřihu, kterou lze doplnit o pryžový rotační kartáč, vyvětvovací pilu pro prořezávání stromů, plotostřih na živé ploty a zarovnávač okrajů trávníku. Velkou výhodou tohoto zahradního náčiní je snadné uskladnění i přeprava – “eldéčko” 323 snadno uložíme i do osobního vozu. Tečkou v popisu této novinky na našem trhu je velmi výkonný motor.

Na české zahrady švédské vyžínače