U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

MIKRONÁŘADÍ nově s akumulátorem

Kategorie: Soutěž | Autor: zi

Soutěž o pět novinek: hrajte o Dremel 10,8V Lithium-Ion!

Akumulátorový vysokorychlostní nástroj Dremel 10,8V Lithium-Ion letos na veletrhu Model Hobby 2004 získal ocenění Výrobek roku. A není divu. V oblasti multifunkčního mikronářadí jde o novinku, neboť – jak již sám název napovídá – je nabízen s lithiovým akumulátorem.

Unikátní lithiová technologie

Díky technologii lithiového článku je nový Dremel Lithium-Ion vždy připraven k okamžitému použití. Akumulátor vydrží nabitý více než šestkrát déle v porovnání s klasickým akumulátorem a lze ho kdykoliv dobíjet bez obav z paměťového efektu.

Kompaktní design

Přestože se jedná o akumulátorové nářadí, již na první pohled překvapí svým poměrně štíhlým tvarem a nízkou hmotností. Váží pouhých 0,424 kg – je tedy velmi lehký, a proto snadno ovladatelný. To oceníte především při jemnější práci, jako je např. gravírování. Snadné a pevné uchopení je navíc umožněno díky pogumovatné přední části nástroje.

Vysoký výkon

Napětí 10,8 V zaručuje silný výkon nejen pro různé kutilské práce doma i na zahradě, ale i pro řemeslné použití. A nemusíte přemýšlet nad zapojením do sítě, když si vzpomenete pro práci zvolit právě Dremel Lithium-Ion.

Univerzální použití

Dremel Lithium-Ion nabízí rozsah otáček bez zátěže od 5 tisíc do 35 tisíc za minutu. V kombinaci s více než 150-ti druhy příslušenství si spolehlivě poradí s většinou materiálů: dřevem, kovem, kamenem, sklem, dlažbou, plasty i sádrokartonem.

1 Odstranění starého nátěru

2 Vrtání s nástavcem “úhlová hlava”

3 Vyvrtání otvoru do sádrokartonu

4 Odstranění starých spár

5 Obroušení popraskaného laku z dřevěného nábytku

6 Naostření sekerky

Mikronářadí značky Dremel lze zakoupit u odborných prodejců Bosch. Více informací naleznete na www.dremel.cz nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 261 300 457.

Technické parametry:

napětí   
   
   
   10,8 V

rychlost bez zátěže   
   5 000 – 35 000 ot/min

rozsah upínání   
   
   0,8 – 3,2 mm

doba nabíjení   
   
   180 min

hmotnost   
   
   
   0,42 kg

standardní výbava   
   
   60 kusů

příslušenství, kufr

SOUTĚŽ

Pět čtenářů, kteří správně zodpoví následující dvě otázky a své odpovědi pošlou na adresu Chatař & chalupář, Zelený pruh 95/97, 140 00 Praha 4 s heslem v levém rohu obálky DREMEL, nebo na e-mailovou adresu www.chatar-chalupar.cz do 31. 12. 2004, se může těšit na akumulátorové nářadí Dremel Lithium-Ion v hodnotě 3 490 Kč.

1. Jakou cenu získal Dremel 10,8V Lithium-Ion na veletrhu Model Hobby 2004?

2. Kde lze zakoupit mikronářadí značky Dremel?

MIKRONÁŘADÍ nově s akumulátorem