Mějte svoji chalupu pod kontrolou a v bezpečí s pomocí systému xComfort

Rubrika: Market

Chaty a chlupy jsou v České republice velmi populární, Češi jsou dokonce podle statistik 2. největší chalupáři a chataři na světě. V roce 2015 bylo v ČR 287 000 chat a chalup a podle odborníků každý pátý český dům je určen k rekreaci. Pokud ale máte dům určený k rekreování a není stále obydlen, je potřeba zajistit jeho bezpečnost.

Stále více z nás také sahá po možnostech, jak svoji nemovitost ovládat na dálku, ať už jde o vytápění před příjezdem v zimních měsících, rozsvěcení světel v zahradě, simulace vaší přítomnosti nebo vyhřívání bazénu či zalévání zahrady. S pomocí systému Eaton xComfort získáte plný přístup k bezdrátovému ovládání své chalupy či chaty, ať už jste kdekoliv. Pokud jste doma, ovládáte vše přes místní síť prostřednictvím telefonu, tabletu, PC. Pokud jste pryč, s vaším smartphonem máte vždy plnou kontrolu nad domem. Srdcem chytré elektroinstalace je chytrá jednotka Smart Manager, připojená přes wifi router (modem) do domácí místní sítě a tím i do internetu. Ve Smart Manageru jsou uloženy veškeré informace pro ovládání a řízení vašeho domu. Bezdrátový systém xComfort zajistí pro váš dům dokonalé řízení, hospodaření s energií, větší bezpečnost a zvýšený komfort ovládání. Oceníte i jednoduchou a flexibilní instalaci. V domě, anebo také vzdáleně mimo dům, můžete ovládat osvětlení a spotřebiče, kontrolovat jejich stav, otevřít garážová vrata nebo příjezdovou bránu a centrálně vytáhnout rolety či žaluzie v celé domě.

Pro jednotlivé místnosti můžete individuálně nastavit požadované teploty a časy vytápění / chlazení včetně ovládání přes internet, IP kamerou sledovat dění v domě, monitorovat a optimalizovat spotřebu energií a tím si snížit náklady nebo využít řadu dalších bezpečnostních a komfortních funkcí.

Systém Eaton xComfort je možné použít pro úpravu stávajících rozvodů (obr. 2.) nebo jejich rozšíření při rekonstrukci elektroinstalace nebo modernizaci Vašeho bydlení. Je též ideální pro vytvoření zcela nových rozvodů v novostavbách. Můžete začít v malém s jednoduchými a praktickými funkcemi a později instalaci flexibilně dle potřeby nebo přání rozšířit. Postupně si takto vytvoříte svůj „Chytrý dům“. Jako vstupní bod vám mohou posloužit zkompletované sady (obr.1) Eaton GoWireless. Vybírat můžete z různých sad a ovládat tak vytápění, rolety, osvětlení, ventilační jednotku.

Bez zbytečného sekání obr.2

Návrh a realizaci chytré elektroinstalace svěřte odborníkovi.

Neváhejte se obrátit na certifikovaného partnera společnosti EATON v oboru chytrých elektroinstalací xComfort, který vám vysvětlí, jaké výhody systém nabízí, připraví návrh řešení, vše namontuje a nakonfiguruje systém tak, aby nejlépe vyhovoval potřebám vašeho domova. Vyhledejte odborníka ve vašem okolí a zjistěte, jak si zpříjemnit život s instalací xComfort.

Vyhledat vhodného odborníka můžete zde.

Více informací o sadách Go Wireless společnosti Eaton.

 

Komerční prezentace

Mějte svoji chalupu pod kontrolou a v bezpečí s pomocí systému xComfort