HYDROPOL šetří náklady a umožňuje šetrné odvlhčení budov

Rubrika: Market

Profesionální odvlhčení budov bez nutnosti stavebních úprav objektů je díky společnosti Hydropol ČR na tuzemském trhu dostupné již od roku 1994. Využívá ověřenou technologii pro odvlhčení zdiva, fungující na principu vysoce účinné bezelektrodové elektroosmózy, která dokáže zvýšit hodnotu domu až o 15%.

Vzlínající zemní vlhkost-nejčastější typ vlhkosti

Vzlínající vlhkost do konstrukce budovy představuje častý problém jak u starších rodinných domů, tak u historických budov. V první řadě je tady problém v hospodárnosti provozu dané budovy, kdy se mokrá stěna automaticky stává vodičem odvádějící teplo, což s sebou nevyhnutelně nese také výrazné zvýšení nákladů na vytápění. Dále jsou tady možná zdravotní rizika, jsou-li v domě přítomny plísně či zatuchliny.

Proto se vyplatí investovat do sofistikovaných způsobů odvlhčení, jejichž vrchol představuje právě systém Hydropol®.

Nejlepší řešení je vždy to nejjednodušší

Elektrofyzikální bezelektrodový systém je výsledkem vývoje z aktivní elektroosmózy. Z hlediska stavební realizace je tento bezobslužný přístroj montován na svislou pevnou plochu a následně připojen na pevný síťový přívod. Působením nízkofrekvenčních pulsů jsou ovlivňovány molekuly vody a ionty ve vlhkém zdivu přesně definovaným elektromagnetickým polem, zcela neškodným pro živé organismy.

Ukázka realizace zde.

Systém Hydropol® dnes náleží k nejhodnotnějším a nejbezpečnějším metodám proti vzlínavé vlhkosti, který zaručuje odvlhčení zdiva s optimálním servisem zákazníkům při dostupné ceně.

Hydropol® lze použít u všech stavebních materiálů

Aplikace systému Hydropol® je v principu jednoduchá a použitelná pro každý druh a dimensi zdiva. Zdivo je při tom vysoušeno trvale a v celém objemu. Výhodné jsou zejména možnosti použití uvedeného zařízení do objektu za plného provozu budovy.

Výhradním dodavatelem zařízení Hydropol® pro Českou republika je firma Hydropol ČR, spol. s r.o. se sídlem v Holešově.

Komerční prezentace

HYDROPOL šetří náklady a umožňuje šetrné odvlhčení budov

Zajímavé