Magické skrýše pro indiána i pro princeznu

Pamatujete, jak jste si jako děti budovali nejrůznější skrýše a útulná místečka na hraní, kam dospělí nemohli? Stačily dvě židle, deka a bunkr byl na světě. Dnešní děti to mají stejně, jen ty schovky jsou daleko krásnější a promyšlenější.

 

 

Ať už máte kluka, který si rád hraje na indiány, nebo slečnu, která potřebuje svoji tajnou princeznovskou komnatu, v obou případech můžete vsadit na látkový stan ve tvaru teepee. Různé dekory použitých textilií a vaše fantazie při zdobení interiéru se už postarají o tu správnou atmosféru. Můžete mít indiánský brloh nebo třeba palác arabských princezen.
Takové důmyslné skrýše neocení jenom mrňata. I odrostlejší děti si rády zalezou do soukromí s knížkou nebo s tabletem a nejlepší kámošky zase proberou svoje tajnosti v klidu bez otravných dospělých.

                                                                                                                               

Mohlo by vás také zajímat:

Před pikolou ……

Pokoj pro školáka

                                                                                                                                

 

Nebojte se stan klidně postavit i na zahradu. Látku ze 100% bavlny lze snadno sejmout a prát v pračce na 40° C. K dostání jsou teepee značky Vigvam design, Elen Living i další, ceny se pohybují zhruba od tří tisíc korun výše.

 

TEXT: REDAKCE
FOTO: FLER.CZ


 


Magické skrýše pro indiána i pro princeznu