Koupelnové novinky

Chystáte se na stavbu, renovaci nebo jen kosmetické úpravy koupelny? Přinášíme pár novinek ze „světa koupelen“.

 

Nejlepší vizuální dojem poskytuje flush-fit instalace vany BetteLux v kameni či jiných obkladových materiálech, se kterými dokonale splývá

 

Stabilita i estetika
Ve sprše je stojící člověk ohrožen ztrátou rovnováhy a tím pádem hrozí i vážný úraz. Protiskluzové povrchy mu poskytnou potřebnou oporu pro stabilní postoj. BetteAntislip Pro je nový emailový povrch s vylepšenou protiskluzovou úpravou. Pro tento povrch vytvořili specialisté na smaltovanou titanovou ocel unikátní emailovou vrstvu, jejíž hrubý povrch prakticky na dotek ani pohled nepoznáte.
Nový povrch je mimořádně robustní a odolný, i vůči agresivním čisticím prostředkům, je hygienický a snadno se udržuje. Povrch nevykazuje známky stárnutí a opotřebení ani po letech užívání.

 

Pouze 8 mm silný lem vany BetteLux je zapuštěný

 

Splývavá lakovaná titanová ocel
U van a umyvadel z lakované titanové smaltované oceli BetteLux přechází geometrický lem beze švů do měkkých, vláčných linií vlastního těla vany či umyvadla, přičemž je široký pouhých 8 mm.
V nabídce jsou umyvadla k postavení na pult, zabudovaná na konzolích i samostatně stojící montovaná na stěnu v šířkách 60, 80 a 100 cm.
Lakovaná titanová smaltovaná ocel je dokonalý materiál pro výrobu koupelnových objektů, při níž se používají přírodní suroviny jako sklo, voda a ocel, takže povrchy jsou příjemné na dotek a výborně se udržují. Produkty jsou navíc stabilní a pevné. Lakovaná titanová smaltovaná ocel nevydává žádné zvuky a ani se nepohne, když se v ní uživatel postaví či protáhne.

 

Sprchy pro lázeňský požitek
Sprcha GROHE Power&Soul® spojuje nejmodernější technologie a vrcholný design. Nastavit lze sprchování od jemně relaxačního po osvěžující a energizující, na výběr je jedenáct předvoleb. Osm dynamických trysek „dýchá“ a postupným otvíráním a zavíráním tak voda dopadá na kůži v pulsech, které uvolňují veškeré napětí. Tato sprcha je ideální pro masáž ramenou a hlavy a nejvyššího účinku dosáhnete, použijete-li hlavovou sprchu. Nová technologie minimalizuje spotřebu vody a energií, aniž by sprchování ubrala na pohodlí a potěšení.
Můžete zvolit sprchu do ruky či hlavovou, vybírat z rozmanitých designů, které budou ladit s interiérem vaší koupelny, třeba i v barvách pískovce, vápence, jílu, mamoru, břidlice, či žuly. Cena sprchových hlavic od 3 600 Kč.

 

 

Věšáky na topná tělesa
Víte, že desková, ale i trubková otopná tělesa by se neměla zakrývat mokrým oblečením či ručníky? Zakrytím tělesa, především v létě, dochází k postupnému korodování a znehodnocení topení. Výrobce radiátorů a trubkových otopných těles Korado přichází se sušáky a věšáky na sušení ručníků či prádla. Jsou vyrobeny z nerezové oceli a snesou zatížení až 5 kg. Sušák lze zvolit podle délky otopného tělesa v šíři 370 mm za 1180 Kč nebo v šíři 518 mm za 1250 Kč. Druhou možností je věšák v ceně 320 Kč.

 

TEXT: REDAKCE
FOTO: BETTE, GROHE, KORADO

Koupelnové novinky