U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

KNIHY

Kategorie: | Autor:

RESTAUROVÁNÍ A OPRAVY NÁBYTKU William Cook REBO, 319 Kč, 256 stran Starožitný nábytek potřebuje čas od času určitou péči a pozornost. Je třeba ošetřit drobné škrábance, rýhy a skvrny nebo opravit složitější závady. Tato kniha vznikla v jedné z restaurátorských dílen ve Velké Británii a poskytuje návody, jak postupovat při opravách a restaurování nábytku s využitím tradičních materiálů, nástrojů a postupů. Všechny postupy jsou popsány krok za krokem a doplněny cennými informacemi, radami a bohatým obrazovým materiálem (více než1000 barevných fotografií). Zvláštní kapitoly jsou věnovány židlím, stolům, skříním a komodám.

KNIHA O KÁVĚ Petra Veselá Smart Press, 399 Kč, 248 stran Káva je báječný nápoj – povzbudí, zahřeje, vytváří pouto mezi lidmi. Autorka kávě rozumí, několikrát vyhrála Mistrovství republiky v přípravě kávy, má vlastní kavárnu, pořádá školení o kávě. Seznámí vás s historií kávy, jak se pěstuje, zpracovává a praží. Dozvíte se, jak má vypadat správné espresso nebo cappuccino, co znamenají názvy na kávovém lístku i jak si skvělou kávu připravit různými způsoby také doma. V knize najdete rady, jak kávu nakupovat, uchovávat a samozřejmě celou řadu kávových receptů.

SPRÁVNÁ A BEZPEČNÁ ELEKTROINSTALACE Karel Dvořáček Computer Press, 199 Kč, 160 stran Kniha poskytuje přehled o elektroinstalacích v bytech, domech, chatách či chalupách. Dozvíte se vše potřebné o připojení vašeho domu k síti dodavatele elektrické energie, o rozvodech elektřiny v bytech, kolik budete potřebovat zásuvek, světel a vývodů pro spotřebiče v kuchyni, koupelně a ostatních místnostech vašeho domu. Po přečtení knihy si snáze poradíte s tím, jak zřídit v domácnosti správné a energeticky úsporné osvětlení.

VELKÁ KNIHA STOLNÍCH HER PRO DĚTI

Výroba pomůcek, pravidla a inovace

P. Šmikmátorová, L. Drobný, L. Němeček Computer Press, 64 stran, 212 Kč Tato hravá publikace plná nových nápadů, vtipných ilustrací a barevných fotografií je určena všem milovníkům stolních her, kteří si už osvojili hry klasické a rádi by si vyzkoušeli novou originální zábavu. V knize naleznete 30 zbrusu nových stolních her, jednoduchá herní pravidla, podrobné návody na výrobu herních plánů a pomůcek, praktické rady a tipy i vtipné ilustrace.

Další publikace najdete na www.nasobchod.cz Knížky z nakladatelství Computer Press i další odborné publikace z „našeho obchodu“ si můžete objednat na: www.nasobchod.cz, nebo písemně na adrese: Časopisy pro volný čas, s.r.o., Táborská 5, 140 00 Praha 4, nebo e-mailem: knihy@provolnycas.cz, nebo SMS na čísle 9000903 ve tvaru: CVC_KNIHY_NAZEVKNIHY_JMENO_ADRESA. Cena SMS je 3 Kč. _ = mezera. Při objednání prosím uvádějte vždy své telefonní číslo.

Popisy k obrázkům

KNIHY