U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

KNIHY

Kategorie: | Autor:

PÉČE O PSA jednoduše, správně, příjemně Anna Laukner Grada, 64 stran, 129 Kč Pořídit si psího společníka, nového člena rodiny, je vždy radostná událost. Umíte se však o něj správně postarat? Víte, jak pečovat o jeho srst, zuby, drápy, kůži? Víte, jak ho správně a zdravě krmit, zbavovat parazitů a koupat? Znáte rozdíly v péči o štěně a psího seniora? Správné informace pro všechny majitele psů i pro ty, kteří koupi psa plánují. O vašeho psa bude dobře postaráno tak, jak doporučují odborníci.

VAŘÍME ZDRAVĚ BEZ CUKRU Chutná strava pro zdravé i nemocné Alena Mokrá Computer Press, 244 stran, 263 Kč Jak se dobře najíst a nezatížit přitom naše trávení? Jak uvařit zdravě a lehce, abychom po jídle byli plni energie a zbytečně nepřibírali?

Odpovědi najdete v této knize plné zdravých a chutných receptů, kterou ocení nejen lidé s onemocněním trávicího traktu, ale i všichni, kteří mají chuť nebo důvod jíst nízkotučné pokrmy bez cukru.

Knížky si můžete objednat písemně na adrese: Časopisy pro volný čas, s. r. o., Táborská 979/5, 140 00 Praha 4, nebo e-mailem: knihy@provolnycas.cz, nebo SMS na čísle 9000903 ve tvaru: CVC_KNIHY_NAZEV KNIHY_JMENO_ADRESA. Cena SMS je 3 Kč, _=mezera.

Prosíme, při objednání uvádějte svoje telefonní číslo!

Popisy k obrázkům

KNIHY