KNIHA RECEPTŮ Dr.Oetker “PEČEME S LÁSKOU už 10 let” pro tři výherce!

Rubrika: Soutěže

Výběrová slavnostní edice – 52 nejlepších receptů z naší edice + 10 nových inspirací ke kávě
Jubilejní desátý díl z oblíbené a velmi úspěšné řady kuchařek Dr.Oetkera „Pečeme s láskou“ je výběrem toho nejlepšího z minulých vydání. Zároveň přináší milovníkům pečení 10 nových moderních a ještě nikde nepublikovaných receptů nejen ke kávě.

Všech 62 receptů určitě potěší začínající hospodyňky a stejně tak ty, které pečou už mnoho let. Najdete tu recepty jednoduché a rychlé na přípravu, které zvládnete za 20 minut, i skutečné lahůdky – Jahodový dort s ricottou, Celozrnný dort s borůvkami nebo Božské citrusové řezy. Pokud budete chtít potěšit rodinu či přátele něčím slaným, můžeme doporučit třeba nápadité Cuketovo-sýrové muffiny.

Jako ve všech starších knihách z řady „Pečeme s láskou“ najdete i v té nejnovější originální recepty, které byly pečlivě vybrány a vyzkoušeny ve Zkušební kuchyni Dr.Oetker. Při dodržení předepsaného postupu a použití uvedených přísad se moučník zaručeně vždy povede. Každý recept je doplněný o velkou fotografii.
Všechny recepty jsou připraveny ze surovin běžně dostupných v našich obchodech.
Edice „Pečeme s láskou“ má nečekaný ohlas, za minulých devět let bylo vydáno více než sto tisíc výtisků!

Soutěžní otázka:
Co je Pavlova?

 originální druh čokoládového dortu s meruňkovou marmeládou a čokoládovou polevou dort z pečeného krému ze šlehaných bílků, zdobený šlehačkou a ovocem

 

 

 

 

 

 

Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou knihu Pečeme s láskou už 10 let od Dr.Oetker.


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 25.1.2015. Vyhodnocení soutěže proběhne 26.1.2015.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

 

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.oetker.cz.

Správná odpověď: dort z pečeného krému ze šlehaných bílků, zdobený šlehačkou a ovocem.

Výherci: Kateřina Tomíčková z Ostravy, Jana Valášková z Krupky a Petr Griebler z Hrušovan u Brna.

Gratulujeme!

KNIHA RECEPTŮ Dr.Oetker “PEČEME S LÁSKOU už 10 let” pro tři výherce!