Soutěž o rychlé a chutné pohoštění pro nečekanou návštěvu!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: červená.

Výherci: František Brouček z Vintířova, Alena Dostálová z Hradce Králové a Jaroslav Smetana z Uherčic. Gratulujeme!

Ať už se jen na hodinu zastaví sousedi na popovídání o místních novinkách, přijedou přátelé s dětmi na celé odpoledne nebo dokonce třeba vnoučata na neohlášený několikadenní pobyt, je vhodné mít v zásobě něco, čím nečekané, ale o to mnohdy příjemnější hosty pohostit nebo dokonce je překvapit kulinářským uměním. Chataři a chalupáři si nemohou vynachválit pokrmy Expres Menu, které díky speciální metodě konzervace vydrží 3 roky v pokojové teplotě, přitom ale neobsahují žádné konzervanty.

Pomazánka pro zahradní párty

V sortimentu Expres Menu najdete celou řadu jídel, která jen stačí zkombinovat s tím, co dům dal a dobrota je na talíři. Dobrým příkladem je vepřové maso ve vlastní šťávě – stačí rozmačkat, přidat žervé nebo roztíratelný sýr, cibulku a bylinky z vlastní zahrádky a výsledkem je chutná pomazánka, kterou můžete natřít na rohlík jako chuťovku nebo na jiné pečivo, které máte zrovna po ruce.

 

 

Mistrem šéfkuchařem i na chalupě

A co když se zastaví děti s vnoučaty nebo přátelé s dětmi zrovna v době oběda? Nemusíte se hned vypravit do nejbližší restaurace a utratit velkou částku za rodinný oběd. Své hosty můžete překvapit klidně i svíčkovou, kuřetem na paprice nebo dalšími tradičními českými jídly od Expres Menu a uvařit k tomu rychlé hrníčkové knedlíky. Hotovo je v mžiku a návštěva nevyjde z údivu, jak rychle jste navařili i ve stísněných podmínkách na chalupě.

 

Polévka zasytí i zahřeje

Za samostatnou kapitolu chalupářského života se dají označit polévky. Zasytí po dlouhém výletě, dodají potřebnou energii pro zahradničení nebo zahřejí v chladných deštivých dnech, tak proč jich nemít pár v zásobě? Od Expres Menu si můžete nově objednat třeba kulajdu nebo čočkovou. Tip: dejte si vydatnou polévku Expres Menu s pečivem místo oběda.

 

 

 

 

Jestli chcete být připraveni, stačí jen objednat Expres Menu na e-shopu, uskladnit ho ve spíži a až nečekaná návštěva dorazí, tak si vzpomenout: „Vždyť já mám vlastně navařeno!“

A o jeden ze 3 balíčků Expres Menu ve složení guláš, vepřové ve vlastní šťávě a kuřecí vývar, který vás na chalupě zachrání, si můžete zasoutěžit i zde.

Soutěžní otázka:

Jakou barvou jsou nově označeny dvouporcová jídla s omáčkou?

Nápovědu najdete na:  www.expresmenu.cz

Jméno*
Příjmení*
E-mail:*
Ulice*
Město*
PSČ*

Tři z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají Expres Menu ve složení guláš, vepřové ve vlastní šťávě a kuřecí vývar.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 7.6.2020. Vyhodnocení soutěže proběhne do 20.6.2020.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Více zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

Informace o partnerovi soutěže najdete na:www.expresmenu.cz

Soutěž o rychlé a chutné pohoštění pro nečekanou návštěvu!