Soutěž pro tři výherce o kuchařku Osm chutí Asie!

Rubrika: Soutěže

Shahaf Shabtay, šéfkuchař oblíbené pražské restaurace SaSaZu, se s vámi ve své kuchařce Osm chutí Asie podělí nejen o recepty a postupy asijské kuchyně, ale také o příběhy, které se za nimi skrývají. Každá kapitola knihy je věnována jedné typické asijské surovině. Tyto ingredience jsou použity v receptech na saláty, polévky, hlavní jídla a dezerty či drinky, každý je navíc doplněn fotografií. Recepty jsou přizpůsobeny českým podmínkám, v knize najdete i tipy, kde sehnat potřebné suroviny. Kniha, kterou vydává nakladatelství Smart Press, také přináší spoustu informací ze zákulisí restaurace SaSaZu, vypravíte se s ní na výlet do Asie či do pražské vietnamské tržnice SAPA. Vyhrajte v naší soutěži a vydejte se spolu s Shahafem a jeho knihou na cestu za taji asijské kuchyně i asijského životního stylu plného chutí, vůní a zážitků…

Vydavatelství Smart Press vydává letos na jaře také knihu Kuchařka pro dceru autorky Jany Florentýny Zatloukalové.

Kuchařka pro dceru (nebo i sestru, snachu, vnučku či přítelkyni) je kamarádka pro všechny dívky, které prošly kuchyní svých matek takřka nepoznamenány. Co teď? Jak se naučit vařit dobře a s chutí? Jak překonat nástrahy složitějších jídel a dosáhnout dokonalosti? Tohle všechno vás Kuchařka pro dceru naučí tak, jak by vás to naučila vaše matka, kdyby na to měla čas. Je to jediná kuchařka na trhu, kterou se můžete provařit od začátku až do konce, jeden recept za druhým, a v mezičase ji číst jako napínavou kuchařskou detektivku.

Tahle knížka je jiná než ostatní kuchařky pro začátečníky, je psaná vtipně a s láskou. Nepřikazuje, nehemží se nejasnými pojmy, nezdráhá se přesně vysvětlovat, co se děje v hrnci, a ochotně upozorní na kritické okamžiky a časté chyby. Máte tak po boku rádce a kamarádku, která vás naučí o vaření přemýšlet, vezme vás za ruku a pomůže odhalit mnohá tajemství. A pokusí se zabránit zbytečným kulinářským katastrofám, díky ní uvaříte dokonalé jídlo hned napoprvé. Ve své kuchyni můžete vládnout vy, v dobré společnosti s pohodou a báječnou vůní. S touto knihou se naučíte úplně vše, co budete potřebovat – od špaget po svíčkovou.

Kuchařka pro dceru (nebo i sestru, snachu, vnučku či přítelkyni) je kamarádka pro každého, kdo se chce naučit vařit s chutí a dobře. Jak překonat nástrahy složitějších jídel a dosáhnout dokonalosti? Jak se stát vládkyní ve vlastní kuchyni a překonat nástrahy složitějších jídel? Tohle naučí kuchařky-začátečnice Kuchařka pro dceru tak, jak by je to naučila jejich matka, kdyby na to měla čas.

 

Soutěžní otázka:

Co je SaSaZu?

 a) oblíbená asijská restaurace s hudebním klubem v Praze b) vietnamská kuchařka, která Shahafovi pomáhala s přípravou knihy

 

 

 

 

 

 

Tři z vás, kteří správně odpoví dostanou knihu Osm chutí Asie.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 6.4. 2014. Vyhodnocení soutěže proběhne 7.4. 2014.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerovi soutěže:

Veškeré informace o firmě a jejich produktech naleznete na www.smartpress.cz.

Výherci: Iva Coufalová z Ludmírova, Marie Janíková z Hodonína a Martin Votápek z Českých Budějovic.

Gratulujeme!

Soutěž pro tři výherce o kuchařku Osm chutí Asie!