Kniha od Metafory pro tři soutěžící!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: 4 mm.

Výherci: Jan Řezanina z Hříměždic, Anita Pakosová z Českých Budějovic a Hana Mikalová z Mostu. Gratulujeme!

Tento týden můžete v naší soutěži získat knihu Krása z přírody autorek Juliette Gogginové a Abi Rightonové od nakladatelství Metafora.

Recepty na domácí výrobu kosmetiky pro péči o pleť, tělo i vlasy

Myslíte si, že výroba kosmetiky je složitý proces, který hned tak někdo nezvládne? Máme pro vás tedy skvělou zprávu: Zvládne to každý, kdo umí jenom trošku vařit.

Nemusíte nakupovat žádné speciální vybavení, většinu potřebného najdete doma v kuchyni. S pomocí této knihy si sami vyrobíte vlastní kosmetickou řadu, od peelingů, po krémy, šampony a další kosmetické přípravky, z čistě přírodních materiálů. Navíc zjistíte, že výroba vlastní kosmetiky je především zábavná.

V knize naleznete více než třicet výborných receptů na výrobky pro péči o pleť i celé tělo, nezapomeneme ani na vlasy či požitek z koupele. Postupy a návody jsou jednoduché, doplněné názornými fotografiemi, které vás povedou krok za krokem a poradí i s možnými výrobními obtížemi.

Odličovací přípravky, tonika, balzámy na rty, krémy na vysušené ruce, mléka k hýčkání celého těla, pleťové masky… to všechno a ještě víc si budete umět vyrobit.

Přímo ve vaší kuchyni se zrodí krása.

Inspirativní kniha dvou mezinárodně uznávaných odbornic.“

– Dr. Barbara Brockwayová, prezidentka Společnosti pro výzkum kosmetiky

Soutěžní otázka:

Jaká minimálně šíroké sklo by se mělo použít při stavbě skleníku?

Nápovědu najdete na: www.floranazahrade.cz/kam-umistit-sklenik

 2 mm 4 mm 6 mm

 

 

 

 

 

 

Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou knihu od nakladatelství Metafora.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 23.4.2017. Vyhodnocení soutěže proběhne 24.4.2017.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na www.metafora.cz

Uložit

Kniha od Metafory pro tři soutěžící!