Kniha Infuzování pro tři výherce!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověĎ: Potos.

Výherci:Eva McLean z Prahy, Milena Buřinská z Ratíškovic a Karla Kozelková z Pozděchova. Gratulujeme!

Kniha Infuzování, esence chutí a vůní autorky Erin Coopeyové nás seznámí s novým trendem.


Skvělé recepty začínají intenzivní esencí chutí! Infuzování, nový trend v přípravě domácích olejů, octů, omáček, bitterů, limonád a dalších dobrot

Vaříte rádi? A chtěli byste, aby vaše kulinářské výtvory byly ještě lepší, ještě lahodnější, zkrátka neodolatelné? Kniha vás zavede do království chutí a vůní. Vyluhování – neboli odborně řečeno příprava infuzí – je postup, při němž se z bylinek, koření, ovoce a dalších ingrediencí dobývá intenzivní chuť i aroma. Není to vůbec nic těžkého. A nebudete potřebovat ani žádnou chemickou laboratoř. Snadno si vystačíte s tím, co máte v kuchyni.

 Nabízíme 135 chuťových bomb, které pozvednou vaše kulinářské výtvory do říše delikates. Nápoje, omáčky, oleje, octy, bittery, vývary, sladkosti, zkrátka vše, co si dovedete představit, můžete s pomocí svých domácích výluhů lehce přetvořit v díla hodná šéfkuchaře. Pracovní postupy jsou opravdu jednoduché. Někdy stačí jen obyčejné spaření či lehké povaření, jako například u bylinek či ovoce. S využitím oleje, vody, octa nebo alkoholu si snadno připravíte svůj vlastní vanilkový, citrónový, pomerančový nebo mátový extrakt, osvěžující a zdravou kombuchu, zajímavé bylinné čaje, sladké sirupy, labužnické omáčky a pikantní dochucovadla.

Soutěžní otázka:

Která z uvedených rostlin zlepšuje vzduch?

nápovědu najdete na: www.floranazahrade.cz/jak-na-lepsi-vzduch-rostliny-nebo-cisticky

 Potos Narcis Astrophytum capricorne

 

 

 

 

 

 

Tři z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají knihu Infuzování od nakladatelství Metafora.


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 26.2.2017. Vyhodnocení soutěže proběhne 27.2.2017.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerech najdete na: www.metafora.cz


Kniha Infuzování pro tři výherce!