Balíček viskózních houbiček Spontex pro tři výherce!

Rubrika: Soutěže

Tento týden můžete vyhrát balíček viskózních houbiček Spontex.
Abrazivní část efektivně čistí povrch a viskózní část dobře pohlcuje tekutinu až 12krát více, než je vlastní hmotnost houbičky. Přírodní a biologický materiál – viskóza – velmi rychle usychá a tím snižuje vznik nežádoucích bakterií. Spontex Bad-Putz koupelnové houbičky mají speciálně jemné abrazivum, které nepoškrábe citlivé povrchy. Proto jsou vhodné na umývání skleněných vitrín, akvárií a všech povrchů v koupelně. Viskózní houbička Marathon má kvalitní červené abrazivum s dlouhou životností, vhodné pro silně znečištěné povrchy (hrnce, talíře, kuchyňské linky). Na teflonové pánve a hrnce doporučuje značka Tefal viskózní houbičku FlashMax. Místo abraziva má tenkou vrstvu hliníkových drátků upevněných na polyesterové tkanině, která dokonale odstraní zaschlou nebo připečenou nečistotu bez poškrábání. Šetrnou viskózní houbičkou na čištění sklenic, skla a dalších citlivých povrchů je Soft houbička.

Soutěžní otázka:
Kolik miliónů tun viskózového vlákna se ročně vyprodukuje na celém světě?

 3,5 10

 

 

 

 

 

 

Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou balíček viskózních houbiček značky Spontex.

 


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 15.2.2015. Vyhodnocení soutěže proběhne 16.2.2015.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

 

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.spontexshop.cz.

Správná odpověď: 3,5.

Výherci: Diana Abuzaradová z Tuřan u Slaného, Dana Nováková z Brandýsa nad Labem a Pavel Preč z Hranic. Gratulujeme!

Balíček viskózních houbiček Spontex pro tři výherce!