Cutishelp – soutěžíme s vánočním tipem na dárky!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: micelární vodu a mycí emulzi.

Výherci:Vladimíra Krejčí z Brna, Jaroslav Koloros z Janovic a Leoš Vyskočil z plzně. Gratulujeme!

VÁNOCE Z KONOPNÉ LÉKÁRNY

Lámete si hlavu, čím potěšit své blízké? Darujte jim konopnou zdravotní kosmetiku české značky CutisHelp. Dárky pro zdraví bývají těmi nejlepšími. V sortimentu CutisHelp se najde něco pro každého!

Pro maminku zklidňující pleťový krém SENSI-BASE, který dodává buňkám potřebnou výživu v ideální koncentraci, obnovuje přirozenou rovnováhu pleti a zlepšuje její celkový stav i vzhled. Krém je lehký a dobře se vstřebává.

Pro tatínka – konopné mazání MENTOLEN, určené pro masáže a zevní aplikaci při únavě či namožení, větší fyzické zátěži a po sportu. Je výborné při bolestech pohybového aparátu a má výrazný příjemný chladivý efekt.

Pro babičku – konopná mast DEFEKT na drobná poranění z domácnosti i zahrádky jako např. škrábnutí, říznutí, odřeniny či spáleniny. Mast podporuje obnovu pokožky a zabraňuje vzniku infekcí. Hojení je rychlé, jizvy prakticky neznatelné.

Pro dědečka – konopné mazání DOLOR-END, které je vysoce účinné při chronickém i akutním zánětlivém a bolestivém postižení pohybového aparátu.

Pro velkou sestru – denní a noční krém AKNÉ. Tyto antibakteriální krémy pomáhají problematické pleti s lehkými i těžšími projevy akné v období dospívání a navrací jí čistý a zdravý vzhled.

Pro malého bráškukrém MIMIEKZÉM. Speciální přípravek účinně zklidní nepříjemné projevy ekzému a dokonale zvláční, zklidní a vyživí jemnou dětskou pokožku.

Účinnou složkou produktů značky CutisHelp je olej extrahovaný speciální nechemickou metodou ze semen technického konopí. Produkty této značky, které jsou doporučovány odbornými lékaři, obdržíte výhradně v síti lékáren. Jsou vhodné i pro děti, těhotné a kojící ženy.

Více na www.CutisHelp.com

Soutěžní otázka:

Jaké ještě další produkty obsahuje řada CutisHelp akné?

 micelární vodu a mycí emulzi micelární vodu a tělový balzám tělový balzám a mycí emulzi

 

 

 

 

 

 

 


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 25.12.2016. Vyhodnocení soutěže proběhne 27.12.2016.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerech najdete na: www.CutisHelp.com

Save

Cutishelp – soutěžíme s vánočním tipem na dárky!