Poukázka na nákup značky Balakryl pro tři soutěžící!

Rubrika: Soutěže

Voskový olej Balakryl na bázi včelího vosku dřevo ochrání i zkrášlí

Správná odpověď: měkké i tvrdé dřevo.

Výherci: Michal Veselý z Mostu, Jiřina Vráblíková z Břeclavi a Věra Studeničová ze Semic. Gratulujeme!

Dřevo v interiéru je trendem současné doby a přírodní oleje jsou tou nejlepší ekologickou volbou pro jeho ošetření. Novinka od značky Balakryl – Voskový olej na bázi přírodního včelího vosku je určena nejen pro ochranu, ale i dekoraci dřeva v interiéru. Je vhodný na dětské postýlky a hračky, na dřevěné podlahy, schody i na nábytek. Olej zabrání pronikání vody, ale povrch zcela neuzavře, takže dřevo může dýchat. Zanechá mu přirozený vzhled a zvýrazní jeho kresbu. Je vodou ředitelný a zdravotně zcela nezávadný.


Voskový olej Balakryl dřevo vyživuje a posiluje, navíc vytváří protiskluzový povrch. Kromě ochranné funkce představuje také krásný dekorační nátěr. Je přirozeně matný, zvýrazňuje kresbu dřeva a dodá mu svěží, přírodní vzhled. Na výběr je šest odstínů – natural, buk, dub přírodní, dub bílý, dub šedý a wenge. Voskový olej je, stejně jako další produkty Balakryl, vodou ředitelný, ekologický a získal atestaci pro přímý styk s potravinami i pro použití na dětské hračky.

Aplikace:
Důkladná příprava povrchu dřeva je prvním krokem ke spokojenosti s finálním vzhledem. Pokud aplikujete olej na plochu, která již byla lakována, důkladně odstraňte veškerý předchozí nátěr obroušením.

Aplikace oleje se provádí štětcem a je velmi jednoduchá. Doporučeno je natírat po směru vláken dřeva ve dvou až třech vrstvách podle náročnosti používání povrchu.

Voskový olej je dostupný v balení 0,75l (359 Kč) a 2, 5l (1 199 Kč). Vydatnost je 10m2/l v jedné vrstvě.

Soutěžní otázka:

Na jaké dřevo je určený Voskový olej Balakryl?

nápovědu najdete na: www.balakryl.cz

 jen měkké dřevo jen tvrdé dřevo měkké i tvrdé dřevo

 

 

 

 

 

 

Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou poukázku na nákup značky Balakryl v obchodní síti Dům barev v hodnotě 500 Kč.


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 6.11.2016. Vyhodnocení soutěže proběhne 7.11.2016.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.balakryl.cz

Save

Poukázka na nákup značky Balakryl pro tři soutěžící!