Nápoje Kitl pro tři výherce!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: meduňka lékařská, konopí seté, oves setý, lípa obecná, citroník pomerančový sladký, mařinka vonná a magnolka čínská.

Výherci: Hana Koblížková z Chrastu, Jan Burýšek z Mladcové a Stanislav Kříž ze Stach. Gratulujeme!

Tento týden s námi můžete soutěžit o výrobky KITL.

Kitl Životabudič je sirup na povzbuzení. Vyrábí se ze zahuštěné hroznové šťávy a pěti léčivých bylinek s povzbuzujícími účinky.
Sirup obsahuje přírodní kofein z bylin a velké množství hroznového cukru. Při výrobě Životabudiče nepoužíváme žádný cukr řepný ani umělá sladidla.
Výrobek neobsahuje alkohol, je registrován jako doplněk stravy.

Kitl Šláftruňk patří mezi dnes již téměř zapomenutá medicinální vína, která v minulosti lidé s oblibou užívali nejenom před spaním. Vyznačuje se typickou chutí, má zklidňující a uvolňující účinky. Hodí se jako příjemná tečka k zakončení náročného dne a doporučujeme ho proto užívat nejlépe před spaním. Kitl Šláftruňk je registrován jako doplněk stravy.

 

Soutěžní otázka:

Kitl Šláftruňk obsahuje 7 bylinek na uklidnění – které to jsou?

 meduňka lékařská, konopí seté, oves setý, lípa obecná, citroník pomerančový sladký, mařinka vonná a magnolka čínská meduňka lékařská, konopí seté, oves setý, lípa obecná, kopřiva dvoudomá, mařinka vonná a magnolka čínská

 

 

 

 

 

 

 

Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou Kitl Šláftruňk a Kitl Životabudič od firmy Kitl.

 


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 18.10.2015. Vyhodnocení soutěže proběhne 19.10.2015.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

 

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.kitl.cz.

Nápoje Kitl pro tři výherce!