Keramické obklady

Rubrika: Interiér

Při upravování stěn v chatě nebo na chalupě nesmíme zapomenout na keramické obklady. Jsou vhodně nejen do kuchyně nebo do koupelny. Uplatní se také v chodbě a dalších místnostech, nejen na části stěn, ale také velkoplošně.

Dobře se udržují a dodají místnostem nezaměnitelný pocit venkovské útulnosti. Volte obklady a dlažby s přírodním vzhledem, které působí dojmem, že byly vyrobeny ručně. Sáhněte po odstínech terakoty, hnědé, smetanové, vanilkové či bílé. Skvěle tu budou působit obklady se vzhledem majoliky, s lehce opotřebovaným vzhledem, v pastelových barvách i s romantickým dekorem. A nesmí tu chybět ani patina, nebo mozaika.

www.rako.cz, www.loskachlos.cz, www.keramikasoukup.cz


Také v obývacím pokoji nebo v ložnici vypadá celoplošný obklad stěn skvěle. Cotto Bello, tažená dlažba klinker s rozměrovou nepřesností. Série obkladů a dlažeb, také v barvě azuro. Od 1 199 Kč/m2. (Los Kachlos)

 

Série Cotti D´Italia je doplněna o šestihrany určené jak na podlahu, tak i na stěny. Formáty mohou být kombinovány mezi sebou. Dlažba od 769 Kč/m2, šestihrany Decoro 1 499 Kč/m2. (Keramika Soukup)


Modrá a bílá barva pocitově interiéry zútulňují, nadčasové jsou obkládačky v jemných odstínech světle šedé a světle béžové. Od 629 Kč/m2. (RAKO)

 

 

Připravila: Helena Štětinová
Foto: Archiv firem

 

Keramické obklady