Jeden dárek je málo!

Rubrika: Market

Českolipský tradiční výrobce elektronářadí je známý i svými jarními akčními nabídkami, kdy každý zákazník k zakoupenému stroji dostává hodnotný dárek. Jinak tomu není ani na jaře 2020. Využijte akční nabídky, máte poslední šanci na výhodný nákup. Akce končí jíž 31. května.

Letošní jaro má ale jednu zásadní změnu. Každý zákazník si odnese dárky hned dva! První je daný. Automaticky k nákupu jednoho z osmnácti nabízených strojů získá každý zákazník PŘENOSNOU TAŠKU NA NÁŘADÍ TB15 Handy. Druhý dárek je dle výběru. Konstrukce tašky je vyrobena z pevné a odolné tkaniny a vyztuženým dnem. Otevřený korpus je prostorný pro snadný přístup k uloženému nářadí a příslušenství. Hodnota tašky TB 15 Handy o objemu 15 l je 490 Kč. Samostatně je neprodejná, za to je zcela zdarma ke každému zakoupenému stroji z akční nabídky TOOL MIX.

JEDEN DÁREK NESTAČÍ

Dárků není nikdy dost, a proto v rámci jarní akční nabídky ke každému zakoupenému stroji získáte další dárek v hodnotě 790 Kč nebo 990 Kč. Vždy se jedná o kvalitní příslušenství, které využijete nejen v dílně či garáži, ale i kdykoliv i ve volném čase nebo sportu.

Sada profesionálních ručních šroubováků
34-Tool Box
Tato sada by v žádné dílně neměla chybět. 8 nejpoužívanějších CrV ručních šroubováků, 5 mikrošroubováků, 20 bitů a magnetický držák bitů. To celé v praktickém přehledném organizéru, který je možné uložit do pracovního stolu nebo zavěsit na zeď.

 

Sada profesionálních ráčnových šroubováků 5in1 ERS EASY
Při šroubovávání polic v dílně nebo jemnější práci se hodí ráčkové šroubováky. V praktickém pouzdře na opasek najdete ergonomický šroubovák s ráčnovým mechanizmem (72 zubů) a sada pěti vyměnitelných nástavců z vysoce kvalitní nástrojové oceli S2 pro přesné dotahování a povolování jednou rukou.

 

 

Sada víceúčelových pracovních rukavic 6-SET WG/FG
Bezprsté rukavice FG-L
Vhodné pro různá odvětví a činnosti vyžadující 100% cit v prstech, od sportu po práci na zahradě. Elastická spandexová tkanina, ze které jsou rukavice vyrobeny, vyniká vysokou obratností a flexibilitou. Odolné dlaňové partie jsou opatřeny materiálem z prodyšné syntetické kůže a polstrováním materiálem EVA.
Pracovní rukavice WG-XL
Flexibilní, komfortní, ergonomické rukavice s širokým rozsahem použití a dobrou mechanickou odolností. Moderní design rukavic ve spojení s provedením z lehkého, pružného a prodyšného materiálu PU/NUBUCK nabízí pohodlí a přesnost při práci.

Multifunkční SLIM LED svítilna
FL LED 3 M

Štíhlá a odolná konstrukce svítilny je vhodná pro vnitřní i venkovní použití. Svítilny Narex jsou oblíbené hlavně díky toku světla, nevytváří světelný kužel, ale světlo se rozptýlí do všech stran. To je výhodou hlavně v mlze nebo snížené viditelnosti. Je odolná proti vodě a nárazu.

 

 

Mobilní skládací přepravka PNR Cart 70
Bytelná skládací přepravka s nosností až 70 kg! Ideální pomocník pro řemeslo i volný čas. Teleskopické madlo a gumová kolečka zaručují snadnou manipulaci a transport. Skvělá nejen do dílny, ale třeba i na nákup. Objem rozložené přepravky je 46 litrů.

 

 

 

 

Vybírat můžete z 15 strojů v nabídce. Ta obsahuje nové 12V nebo BRUSHLESS akušroubováky, příklepové akušroubováky, rázové utahováky, oblíbená montážní a sekací kladiva, legendární vrtačky, malé i velké úhlové brusky a dílenské vysavače. Celková hodnota dárků ke každému stroje je 1480 Kč

Dva dárky ke každému zakoupeného stroje z akční nabídky TOOL MIX jaro 2020 žádejte u svého prodejce. Akční nabídka je platná od 1. 3. do 31. 5. 2020. Více na www.narex.cz/akce. Uvedené ceny jsou doporučené, u jednotlivých prodejců se mohou lišit. Kompletní servis a poradenství hledejte u autorizovaných prodejců Narex nebo na www.narex.cz

Komerční prezentace

Jeden dárek je málo!