Jaké jsou letošní Vánoce z pohledu barev, tvarů a vůní?

Rubrika: Market

Zima letos opravdu udeřila. Sněhová nadílka během první adventní neděle byla obrovská a navodila krásnou vánoční atmosféru, která láká k vánočním přípravám.

Máme za sebou první adventní neděli a přípravy na Vánoce začínají nabírat na obrátkách. Nakupujeme dárky a s radostí zdobíme své domovy.

Češi vánoční tradice milují. Skoro každý touží po nazdobené domácnosti. Už dávno nestrojíme jen stromeček, ale i dveře, okna, poličky nebo pořizujeme dekorační vánoční plyšáky, které potěší nejen ty nejmenší členy rodiny.

„Přirozené materiály a tradiční ozdoby budou trendy letošních Vánoc,“ říká produktová manažerka Mountfieldu Kateřina Toupalová. „V naší nabídce najdete velké množství překrásných vánočních věnců v různých barevných provedeních. Novinkou v našem sortimentu budou perníčkové ozdoby, které dodají vaší výzdobě ten pravý vánoční nádech. Dekorace v severském stylu jsou oblíbené dlouhodobě, a mají proto v našem sortimentu své místo. Stejně tak nádherné skleněné ozdoby na stromeček od českých sklářů,“ dodává Kateřina Toupalová.

Důležitou součástí Vánoc jsou adventní věnce, svícny a lucerny, ty nám dělají parádu celoročně, ale během vánočních svátků mají daleko podstatnější roli. Svíčka zapálená při štědrovečerní večeři je naprostou samozřejmostí. Večerní atmosféra se pak stane hřejivější, útulnější a romantičtější.

„V Mountfieldu jsme letos připravili pro své zákazníky širokou nabídku více než 1 200 druhů vánočních dekorací, které jsme ve všech našich prodejnách doplnili inspirativními expozicemi různých vánočních stylů nejen nazdobených stromečků, ale i svátečních jídelních tabulí. Celý vánoční sortiment máme navíc za velmi zajímavé ceny. Ozdoby i ostatní vánoční dekorace si můžete prohlížet a objednávat také na našem e-shopu z tepla svého domova,“ doplňuje Kateřina Toupalová.

Více informací o cenách a produktech najdete na www.mountfield.cz

Komerční prezentace

Jaké jsou letošní Vánoce z pohledu barev, tvarů a vůní?