Jak to chodí v koupelnových studiích Ptáček?

Rubrika: Market

Doby, kdy jsme museli ledacos zvládnout svépomocí, jsou naštěstí již pryč. Moderní koupelnové studio se stalo partnerem, na kterého můžete přesunout většinu svých starostí – od návrhu až po realizaci.

Širokou nabídku produktů a služeb, vstřícnost k zákazníkům a odborné zkušenosti dokážou zákazníci ocenit a učí se je naplno využívat. Pro ty, kteří stále váhají, zda mohou realizaci své koupelny plně svěřit profesionálům, jsme vyzpovídali
paní Evu Majerovou, manažerku koupelnových studií Ptáček, a zeptali se, jak to u nich chodí.

Co může očekávat zákazník, který navštíví váš showroom? Jaké služby poskytujete?

Poskytujeme poradenství v technické oblasti, nabízíme pomoc s dispozičním řešením a výběrem vhodných zařizovacích předmětů. Dále nabízíme službu grafického návrhu pro lepší představu klienta o výsledném designu plánované koupelny.

Pokud se potenciální klient rozhodne pro novou koupelnu, případně pro rekonstrukci koupelny současné, jaký je ideální postup?

Prvním krokem by mělo být sjednání schůzky buď telefonicky, nebo přes kontaktní formulář na našem webu. Tím je zaručeno, že budeme mít na klienty dostatek času a před samotnou schůzkou máme možnost upozornit na to, jaké podklady je nutné
si na schůzku přinést (okótovaný půdorys, umístění oken, dveří, rozvodů vody a odpadu).

 

Nabízíte celkové řešení? Od nápadu, vytvoření projektu, přes technickou realizaci až po konečné designové úpravy?

Ano, nabízíme komplexní servis spojený s návrhem koupelny.

Je důležité mít na první schůzku s sebou podklady a dokumentaci?

Rozhodně ano. Dle půdorysu je možné odhalit případná úskalí, která mohou ovlivnit dispozici koupelny a výběr zařizovacích předmětů.

Můžu jako zákazník vidět například 3D náhled koupelny před samotným zahájením výstavby?

Ano. Zákazníkům poskytujeme tištěné či elektronické náhledy. Dále vždy nabízíme možnost panoramatického pohledu Visoft 360° a některá studia nabízejí možnost prohlédnout si návrh v 3D brýlích.

Dodání produktů a jejich montáž je také součástí vašich služeb?

My jsme jen obchodní společnost. Máme však spoustu prověřených montážních firem, které můžeme zákazníkům doporučit, pokud nemají zajištěnou vlastní realizaci.

Vaše koupelnová studia nabízejí velké množství značek. Převažuje některá z nich v prodeji?

Naše nabídka zahrnuje všechny nejvýznamnější české a světové výrobce. Je jen na zákazníkovi, jaké požadavky má. Naše privátní značka Concept zahrnuje produkty od renomovaných výrobců, např. Villeroy&Boch, Hüppe, Geberit, Kaldewei, Ideal Standard a mnoho dalších. Kombinuje tedy vysokou kvalitu a příznivou cenu.

Prodávají vaše studia nějakou exkluzivní značku, která není na českém trhu jinak dostupná?

Jsme velice potěšení, že významní světoví výrobci svěřili prodej v ČR a SR jen nám. Exkluzivně nabízíme například italskou značku Cristina (koupelnové baterie), japonskou značku TOTO (sanitární keramika), rakouskou značku G.K.I. (vany) a mnoho dalších.

Vybere si u vás i náročnější klient? Spolupracujete s architekty a designéry?

Ano, určitě si vybere i náročnější klient. Na všech našich studiích je prezentován průřez sortimentem jak v designu, tak ve všech cenových kategoriích. Pro ty nejnáročnější máme nový koncept studií Premium – showroomy v Praze a Brně – kde prezentujeme nejnovější designová i technická řešení a prostory studia jsou přizpůsobeny pro jednání přímo s vašimi architekty či interiérovými designéry.

www.koupelny-ptacek.cz

Komerční prezentace

Jak to chodí v koupelnových studiích Ptáček?